CYWILIZACJA

Oczywiście, że zabijamy Pani dziecko. To kosztuje…

Medycyna ratuje coraz wcześniej urodzone dzieci. Tymczasem w klinikach aborcyjnych bez żadnego problemu można zabić dziecko, które zdolne jest do życia poza organizmem matki. Wszystko jest kwestią ceny.

Taka klinika aborcyjna to m.in. Women’s Health Services z Brooklin w stanie Massachusetts. Organizacje Priests for Life i Abortion Free New Mexico przeprowadziły prowokację. 

 

Anonimowa kobieta w ciąży: "Czy robicie aborcje po 22. tygodniu ciąży?"

Recepcjonistka: „Tak, nawet do 23 tygodnia i 6 dni” 

Kobieta: "Ok, czy to z jakiegokolwiek powodu? … "

Recepcjonistka: "Tak, takie jest prawo "

Kobieta: "Ok, zastanawiam się tylko, czy jeśli jestem zdrowa, i dziecko jest zdrowe, to czy nadal mogę to robić?”

 

W odpowiedzi kobieta usłyszała, że może przerwać ciążę. A na tym etapie aborcja kosztuje 3 300 dolarów. 

 

Osoby prowadzące śledztwo znalazły wiele ośrodków w całych Stanach Zjednoczonych, które oferowały zabicie zdrowych dzieci nawet w 32. Tygodniu ciąży. Znajdowały się one w New Jersey, Nowym Jorku, Waszyngtonie, Danii, Nowym Meksyku, stanie Waszyngton i na Florydzie. Pracownicy niektórych z nich oferowali kobietom spotkanie już następnego dnia.

 

"Późne aborcje zdarzają się w naszym kraju częściej niż większość Amerykanów jest skłonna uwierzyć” – mówią przedstawiciele  Priests for Life oraz Abortion Free New Mexico. „Nasze śledztwo ujawniło, że późne aborcje są procedurą planową, kobiety nie muszą doświadczać problemów zdrowotnych, a dziecko może być w pełni zdrowe”. 

 

Tymczasem badania przeprowadzone przez Duke University w 2017 roku wykazały, że dzieci urodzone w 23. tygodniu ciąży przeżywają poza macicą w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej. Naukowcy zbadali 4500 dzieci urodzonych w latach 2000-2011 i zauważyli znaczący spadek śmiertelnych przypadków wśród dzieci urodzonych między 23. a 37. tygodniem ciąży. 

 

Źródło: LifeNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Potężna erupcja włoskiego wulkanu! Trwa ewakuacja wyspy, są pierwsze ofiary [WIDEO]

Adam Gaafar

"Gazeta Wyborcza" odpłynęła! Zobacz co napisali o Akcie Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana

Redakcja malydziennik

NIESAMOWITY spot reklamowy, który podbija cały internet. ZOBACZ!

Ładuję....