CYWILIZACJA

Ochrońmy Gdańsk przed ideologią gender!

Przywileje dla osób z kręgu LGBT

Niebezpieczeństwo tkwi również w tym, że część zawartych w programie zaleceń dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji (ze względu na „orientację seksualną” czy „tożsamość płciową”) zmierza tak naprawdę do uprzywilejowania osób identyfikujących się z tzw. kulturą LGBT.Zawarte w nim rozwiązania dają im preferencje w dostępie do lokali gminnych, uzyskiwania nominacji do organów decyzyjnych czy nawet w pierwszeństwie korzystania z usług medycznych.

Jest to zatem dokument tyleż groźny, co niezgodny z prawem. Bezprawnie narzuca określony sposób działania samorządom, a także wkracza w sferę praw i wolności obywateli.Ponadto przedstawiona w nim diagnoza społeczna oparta jest na szacunkach, niemających żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Rewolucja gender

Cała Europa zalewana jest falą podobnych uchwał samorządowych – zbliżone założenia realizują 1 724 samorządy w 35 krajach europejskich. Polska jest jednym z ostatnich przyczółków, które jeszcze stawiają jej odpór. Dlatego musimy stanowczo reagować, bo brak sprzeciwu tylko rozzuchwala aktywistów LGBT, a każde zaniechanie to poważne uderzenie w tożsamość małżeństwa i rodziny oraz krzywda naszych dzieci.

Wszystko w rękach wojewody

Lokalne organizacje społeczne przedstawiły już miejscowym władzom naszą obszerną analizę prawną, w której omówiliśmy podstawy prawne uchylenia tej szkodliwej uchwały.

Teraz potrzebna jest już tylko odważna decyzja wojewody pomorskiego! Zdecydowana postawa pana Dariusza Drelicha ma szansę stać się przykładem dla samorządowców w całym kraju, którzy być może już wkrótce, będą musieli przeciwstawić się takim działaniom w swoich miastach.

Wierzę, że nasz mocny głos pomoże Wojewodzie Pomorskiemu stanąć na straży porządku prawnego Rzeczpospolitej Polskiej oraz ochronić dobro dzieci i rodzin.

Czasu jest już niewiele, bo termin na uchylenie uchwały upływa 28 lipca br.

Dlatego bardzo Panią proszę o podpisanie petycji do Wojewody Pomorskiego o interwencję i zablokowanie uchwały wprowadzającej szkodliwy społecznie oraz sprzeczny z prawem program.

Podpisz petycję

Przygotowywane przez nas petycje zawsze wiążą się z szeregiem innych działań, począwszy od sporządzania ekspertyz, poprzez budowanie koalicje społeczne, aż po bezpośrednie spotkania z urzędnikami. Jednak bez szerokiego poparcia społecznego, bez Pani podpisu, najlepsze analizy nie będą miały znaczenia dla polityków wystraszonych propagandą mediów sprzyjających lobby LGBT.

jsj/ordoiuris.pl

Komentarze

Zobacz także

No i zaczyna się: Greenpeace już nie tylko ekoterroryzuje, ale także KIERUJE SPRAWY DO SĄDÓW

Redakcja malydziennik

Skutki legalizacji marihuany? Dramatyczne! TEGO NIE DA SIĘ OBRONIĆ!

Redakcja malydziennik

PILNE! Nadchodzą śmiertelnie groźne upały. Ostatni raz zmarło z ich powodu 50 tys. ludzi!

Adam Gaafar
Ładuję....