CYWILIZACJA

Ochrońmy Gdańsk przed ideologią gender!

Przywileje dla osób z kręgu LGBT

Niebezpieczeństwo tkwi również w tym, że część zawartych w programie zaleceń dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji (ze względu na „orientację seksualną” czy „tożsamość płciową”) zmierza tak naprawdę do uprzywilejowania osób identyfikujących się z tzw. kulturą LGBT.Zawarte w nim rozwiązania dają im preferencje w dostępie do lokali gminnych, uzyskiwania nominacji do organów decyzyjnych czy nawet w pierwszeństwie korzystania z usług medycznych.

Jest to zatem dokument tyleż groźny, co niezgodny z prawem. Bezprawnie narzuca określony sposób działania samorządom, a także wkracza w sferę praw i wolności obywateli.Ponadto przedstawiona w nim diagnoza społeczna oparta jest na szacunkach, niemających żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Rewolucja gender

Cała Europa zalewana jest falą podobnych uchwał samorządowych – zbliżone założenia realizują 1 724 samorządy w 35 krajach europejskich. Polska jest jednym z ostatnich przyczółków, które jeszcze stawiają jej odpór. Dlatego musimy stanowczo reagować, bo brak sprzeciwu tylko rozzuchwala aktywistów LGBT, a każde zaniechanie to poważne uderzenie w tożsamość małżeństwa i rodziny oraz krzywda naszych dzieci.

Wszystko w rękach wojewody

Lokalne organizacje społeczne przedstawiły już miejscowym władzom naszą obszerną analizę prawną, w której omówiliśmy podstawy prawne uchylenia tej szkodliwej uchwały.

Teraz potrzebna jest już tylko odważna decyzja wojewody pomorskiego! Zdecydowana postawa pana Dariusza Drelicha ma szansę stać się przykładem dla samorządowców w całym kraju, którzy być może już wkrótce, będą musieli przeciwstawić się takim działaniom w swoich miastach.

Wierzę, że nasz mocny głos pomoże Wojewodzie Pomorskiemu stanąć na straży porządku prawnego Rzeczpospolitej Polskiej oraz ochronić dobro dzieci i rodzin.

Czasu jest już niewiele, bo termin na uchylenie uchwały upływa 28 lipca br.

Dlatego bardzo Panią proszę o podpisanie petycji do Wojewody Pomorskiego o interwencję i zablokowanie uchwały wprowadzającej szkodliwy społecznie oraz sprzeczny z prawem program.

Podpisz petycję

Przygotowywane przez nas petycje zawsze wiążą się z szeregiem innych działań, począwszy od sporządzania ekspertyz, poprzez budowanie koalicje społeczne, aż po bezpośrednie spotkania z urzędnikami. Jednak bez szerokiego poparcia społecznego, bez Pani podpisu, najlepsze analizy nie będą miały znaczenia dla polityków wystraszonych propagandą mediów sprzyjających lobby LGBT.

jsj/ordoiuris.pl

Komentarze

Zobacz także

Te dane mówią wszystko. Oto co naprawdę dało 500 plus

Adam Gaafar

Wiemy, co zmieni się w szkole po reformie! Koniecznie PRZECZYTAJ

Redakcja malydziennik

To już prawdziwy strach: Brytyjczycy odebrali obywatelstwo aż 150 dżihadystom!

Ładuję....