WYDARZENIA

„Obrzydliwe, odrażające i obraźliwe, jeśli weźmie się pod uwagę współczesne standardy”. Szokujący wyrok sądu!

Prawda o aborcji jest na tyle jasna, że jej zwolennicy muszą zrobić wszystko, by uniemożliwić pokazywanie jej. I dlatego sądy wydają zakazy pokazywania zdjęć abortowanych dzieci. Tak stało się obecnie w Australii, gdzie Sąd Najwyższy Victorii zakazał publicznego pokazywania zdjęć ofiar aborcji.

Uzasadnienie jest szokujące. Otóż sąd uznał, że publiczne pokazywanie martwych dzieci jest „tak niepokojące, że potencjalnie szkodliwe”, a do tego „obrzydliwe, odrażające i obraźliwe, jeśli weźmie się pod uwagę współczesne standardy”. Tak, tak. Sąd uznał, że pokazywanie ofiar zabójstwa prenatalnego jest obrzydliwe i odrażające, nie uznał natomiast, że samo doprowadzanie dzieci do takiego stanu jest właśnie takie.

 

Decyzja ta zapadła w procesie karnym wytoczonym Michelle Fraser, która w roku 2013 stała przed kliniką aborcyjną ze zdjęciami martwych nienarodzonych dzieci. „Chciałam pokazać kobietom, że nienarodzone dzieci nie są zlepkami komórek. Moim celem było także pokazanie, że kliniki aborcyjne kłamią” – mówi kobieta. I dodaje, że chciała oddać głos nienarodzonym.

Źródło: LifeSiteNews

Komentarze

Zobacz także

Finlandia usuwa ze szkolnego programu nauczania wszystkie przedmioty

Redakcja malydziennik

Niemiecka pseudoartystka pokazała na Instagramie jak morduje własne dziecko!

Redakcja malydziennik

Zmodyfikowani genetyczni ludzie? Amerykańscy naukowcy deklarują, że zaczynają to robić!

Ładuję....