WYDARZENIA

Obrzydliwe! Muzułmanie molestowali niepełnosprawną 14-letnią Polkę!

Gdyńska prokuratura postawiła zarzuty molestowania niepełnosprawnej intelektualnie 14-latki dwóm Algierczykom. Do wydarzenia doszło w lipcu w Gdyni. Mężczyźni, w wieku 24 i 25 lat, właśnie w tym mieście odbywali szkolenie żeglarskie. Natychmiast po swoim ohydnym czynie zostali aresztowani

Grażyna Wawryniuk z prokuratury Prokuratury Okręgowej w Gdańsku poinformowała w piątek o skierowaniu przez Prokuraturę Rejonową w Gdyni aktu oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którym zarzuca się "popełnienie przestępstwa o charakterze seksualnym na szkodę 14 letniej pokrzywdzonej".

Oskarżonym zarzucono, iż "wykorzystując bezradność pokrzywdzonej oraz niezdolność do zrozumienia ich zachowania, wspólnie i w porozumieniu doprowadzili ją do obcowania płciowego oraz do poddania się innej czynności seksualnej".

Wawryniuk dodała, że oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. W śledztwie Algierczycy nie przyznali się do winy. Na wniosek prokuratora, obaj zostali tymczasowo aresztowani przez gdyński sąd. Czy zboczeńców spotka sprawiedliwość?

Źródło: rmf24.pl

Komentarze

Zobacz także

Wysłali zwierzęta w paczkach. Umierały w męczarniach

Redakcja malydziennik

Dramat w podkieleckim SPA. Wbiła widelec w oko ukochanego i…

Redakcja malydziennik

Norwegowie postradali zmysły. Nie zgadniecie, gdzie doszukali się DYSKRYMINACJI

Redakcja malydziennik
Ładuję....