ARCHIWUM

OBRZYDLIWA DEPRAWACJA NAJMŁODSZYCH! Publiczna biblioteka zatrudniła dwóch drag queen żeby czytali dzieciom

Ideologia gender w natarciu. Publiczna biblioteka w Bostonie zatrudniła dwóch mężczyzn przebranych za drag queen. Ich stroje są stylizowane na stroje zakonnic. Nowi pracownicy mają czytać dzieciom bajki.

Z okazji miesiąca czerwca (w którym LGBTQ szczególnie świętuje – przyp. red.) biblioteka publiczna w Bostonie zatrudniła dwóch mężczyzn, którzy przebierali się za drag queen. Zboczeńcy indoktrynowali dzieci w wieku 2-10 lat. Ich stroje były bluźnierczą karykaturą strojów zakonnic. Mężczyźni ci należą do grupy o szyderczo brzmiącej nazwie "siostrzyczek nieustającej wyrozumiałości". 

Grupa ta głosi, że poczucie winy jest tym co krępuje ducha ludzkiego. Dewianci wyśmiewają chrześcijańskie wartości i sakramenty święte. Mężczyźni należący do tej grupy mówią o sobie, że są siostrami zakonnymi z zakonu Queer. Otwarcie promują rozwiązłość seksualną jako styl życia a ich sztandarowym sloganem są bluźnierczo przekręcone słowa Jezusa skierowane do kobiety przyłapanej na cudzołóstwie "idź i grzesz więcej".

"Siostry zakonu queer" działają mniej więcej od 1982 roku. Bardzo często atakują symbole i wartości szczególnie drogie dla chrześcijan. W 1995 roku grupa ta zainscenizowała obrazoburczą "Drogę krzyżową" po 13 gejowskich pubach, w których homoseksualiści przebrani za Maryję i Marię Magdalenę drwili z adoracji. Na koniec spożywali waniliowe wafelki i pili alkohol udając, że przyjmują Komunię Świętą.

Źródło: https://www.lifesitenews.com

Komentarze

Zobacz także

Muzułmanie porównują sytuację w Polsce do sytuacji z Nazistowskich Niemiec!

Redakcja malydziennik

Jestem owcą, owcą zagubioną. Czy potrafię zawołać "Jezu"? POSŁUCHAJ!

Redakcja malydziennik

Wspaniała przemowa NASZEGO Prezydenta – "to piękne i znamienne, że te dwie uroczystości łączą się właśnie dziś"

Redakcja malydziennik
Ładuję....