POLITYKA

O co poprosił Mateusz Morawiecki ojca? NIESAMOWITA PROŚBA NOWEGO PREMIERA!!!

300 plus

To naprawdę dobry początek służby nowego premiera. Mateusz Morawiecki poprosił swojego ojca o…

– Rozmawiałem z synem w nocy, prosił mnie o błogosławieństwo na ten nowy czas, trudny czas, ważny dla Polski i dla niego – powiedział Kornel Morawiecki. 

 

Ta prośba pokazuje, że Morawiecki jest człowiekiem wiary. Tylko ktoś taki może mieć i ma świadomość znaczenia błogosławieństwa. Cieszę się więc, że choć zmienił się premier, to jedno pozostało niezmienne: tak pani premier, jak i pan premier są ludźmi wierzącymi. To piękna polska specyfika. 

 

Można mieć też nadzieję, że jeśli ktoś tak zaczyna, zaczyna od prośby o błogosławieństwo ojcowskie, to można mieć nadzieję, że i dalej będzie podobnie. Czego nowemu premierowi życzę, przypominając, że nie będzie władzy PiS-u, jeśli nie będzie dobrej zmiany w sprawie obrony życia.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

MEN uspokaja; samorządy zdążą z reformą edukacji

Redakcja malydziennik

Europa budzi się! Nastąpi zatrzymani fali uchodźców? To powiedział szef Parlamentu Europejskiego: "nie można douszczać do tego, aby migranci wyruszyli z Afryki"

20 mln ludzi na świecie nie ma co jeść. Jest to największy kryzys humanitarny od lat. "Przejmujemy się sprawami, które nie mają szczególnej wagi"

Ładuję....