ARCHIWUM

Nowe taśmy wyjaśniają dlaczego nie możemy głosować przez Internet! Czy te podsłuchy wstrząsną polską sceną polityczną?

"Ja nie wierzę, żeby naród, jak przyjdzie do wrzucenia kartki, żeby naród chciał Kaczora na premiera, a Macierewicza na ministra obrony. Po prostu nie wierzę" – mówił Radosław Sikorski podczas spotkania z Jackiem Krawcem w jednej z warszawskich restauracji w lutym 2014 r.

Do nagrania rozmowy ówczesnego szefa MSZ z szefem Orlenu, dotyczącej m.in. szans wyborczych PiS, dotarł portal tvp.info. Jest to druga część publikowanej dziś konwersacji. 

 

"Problem jest taki, że naród nie ma takiej świadomości politycznej i oni jakby nie czytają w tych kategoriach, co my czytamy, że to jest zwycięstwo PiS-u to jest szaleństwo Kaczora i Macierewicza, bo dzisiaj słyszałem takie komentarze: <Proszę bardzo, no ten Kaczor to tak spokojnie teraz rozmawiał, o Smoleńsku nic nie mówił. Wiesz, że nawet wzbudza trochę litość, taki starszy pan jakiś, wiesz, poturbowany przez życie>. I to jest niebezpieczne, tak? Bo my jakby, jest jeszcze najmłodsza grupa wyborców, która, wiesz, jak Kaczor rządził, to miała 12 lat czy tam 14 lat" – mówił Jacek Krawiec.

 

Jacek Krawiec mówił dalej: "Nic nie kumają. A oni, jak czytasz w Internecie, to nienawidzą Platformy i są za PiS-em".

 

Jacek Krawiec tłumaczy decyzję o braku możliwości głosowania przez internet: "Pytałem się kiedyś właśnie Igora, czemu nie przegłosowali ustawy o tym głosowaniu przez internet, to mówi, że zrobili badania i Internet to jest, k***a, PiS, Palikot i to jest Korwin. (…) To się nie opłaca".

 

Jest to już kolejna część ujawnionej rozmowy Radosława Sikorskiego z Jackiem Krawcem. Wcześniej z ust Radosława Sikorskiego mogliśmy usłyszeć, że – rektorzy polskich uniwersytetów to ku**sy i nieroby.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Genialne! Jak mówić dzieciom o Fatimie i piekle? ZOBACZ

Redakcja malydziennik

Czego powinniśmy nauczyć się od Izraela, i to możliwe szybko?

Redakcja malydziennik

Czy wiesz, że antychryst jest już na tym świecie?

Redakcja malydziennik
Ładuję....