CYWILIZACJA

Nowe, szokujące fakty nt. śmierci polskiego podróżnika. Został …

Prokuratura stanu Chiapas podała w piątek, że pochodzący z Niemiec Holger Franz Hagenbusch i Polak, zostali prawdopodobnie zamordowani na tle rabunkowym. 37-letni podróżnik z Polski zginął od uderzenia tępym narzędziem w głowę.
Szef sekcji zabójstw w prokuraturze stanowej Luis Alberto Sanchez powiedział dziennikarzom, że Polak „prawdopodobnie został uderzony w głowę bardzo twardym przedmiotem i to było silne uderzenie”.

W piątek podano pierwsze rezultaty sekcji zwłok. Wykazała ona, że niemiecki kolarz Holger Franz Hagenbusch zginął od strzałów w głowę. Kuli, która spowodowała śmierć 43-latka, nie znaleziono, widać natomiast wyraźnie ślady przejścia kuli przez czaszkę.

Z kolei w przypadku 37-letniego Krzysztofa Chmielewskiego, polskiego podróżnika, z którym kontakt urwał się 19 kwietnia, sekcja wykazała rozległe rany spowodowane ciosem w głowę. Prokuratura uważa, że Europejczycy zostali najprawdopodobniej zamordowani w innym miejscu, a „ich ciała podrzucono w okolice San Cristobal”.

 

Sanchez nie wykluczył, że w przypadku Chmielewskiego cios mógł spowodować oderwanie głowy od korpusu. Zarazem jednak zaznaczył, że mogło do tego dojść z innego powodu.

gsh/media

]

Komentarze

Zobacz także

Niebywałe OKRUCIEŃSTWO. Ludzie jednak nie potrafią zrozumieć, że zwierzęta też odczuwają ból

Takiej woli walki nikt się po nim nie spodziewał! Benson to jest gość!

Redakcja malydziennik

To nie dieta, ani brak ruchu odpowiadają za raka. Winne są…

Redakcja malydziennik
Ładuję....