RODZINA WYDARZENIA

Nowe fakty ws. zaginionego Dawidka. Prokuratura zaprzecza ostatnim doniesieniom

Wciąż trwają poszukiwania 5-letniego Dawidka. Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej policji podano dotychczasowe ustalenia i zdementowano część ostatnich doniesień medialnych. 

Kom. Sylwester Marczak zaprzeczył, jakoby policja przerwała poszukiwania, dodając, że akcja policji będzie trwała do czasu, aż chłopiec zostanie odnaleziony. – Nie ma takiej możliwości, by działania były w jakikolwiek sposób przerwane – zaznaczył kom. Marczak.

Czytaj także: Nowe DRAMATYCZNE fakty w sprawie poszukiwań 5-letniego Dawidka. Mężczyzna napisał do żony, że…

Policja poinformowała także, że nie ma jeszcze wyników ekspertyz, dlatego nie można potwierdzić części doniesień, które pojawiły się ostatnio w mediach. Prokuratura zaprzeczyła natomiast, że znaleziono ślady biologiczne Dawidka w samochodzie ojca i na jego ubraniu.

„Sporo informacji nie jest potwierdzonych, powoływanie się na źródła jest dużym nieporozumieniem. Wyniki badań, jeśli chodzi o odzież ojca, nie zostały jeszcze rozpoczęte”

– informuje Komenda Stołeczna Policji.

Kom. Marczak powiedział także, że obecnie w poszukiwania Dawidka jest zaangażowanych ok. stu policjantów.

Poszukiwania Dawidka

Policja ustaliła harmonogram wydarzeń. Najpierw ok. 17 Paweł Ż. wyjechał wraz synem z Grodziska Mazowieckiego i skierował się w stronę Warszawy. Gdy już tam dotarł, wysłał do żony SMS-a, że „nigdy więcej nie zobaczy syna” i zawrócił do Grodziska. Samochód ok. 20 zaparkował blisko torów w Grodzisku, a ok. 20.52 mężczyzna rzucił się pod pociąg.

Źródło: Onet.pl

Komentarze

Zobacz także

OBJAWIENIE: "Wybuchnie straszliwa wojna, w której popłynie krew kapłanów i zakonników"

Redakcja malydziennik

5 TRUCIZN w pożywieniu. Zobacz czym się trujesz

Redakcja malydziennik

Niesamowite! Sztuczna inteligencja pomoże wykrywać choroby analizując twarz człowieka?

Redakcja malydziennik
Ładuję....