CYWILIZACJA

Nowe fakty ws. zaginionego Dawidka. Jego ojciec miał jeszcze córkę

Pięcioletni Dawidek Żukowski jest już poszukiwany od tygodnia. Właśnie pojawiły się nowe informacje w sprawie jego ojca, Pawła Ż, Okazuje się, że mężczyzna miał 200 tys. zł długu oraz córkę, z którą jego żona miała uciec na Ukrainę. 

Policja ustaliła harmonogram wydarzeń. Najpierw ok. 17 Paweł Ż. wyjechał wraz synem z Grodziska Mazowieckiego i skierował się w stronę Warszawy. Gdy już tam dotarł, wysłał do żony SMS-a, że „nigdy więcej nie zobaczy syna” i zawrócił do Grodziska. Samochód ok. 20 zaparkował blisko torów w Grodzisku, a ok. 20.52 mężczyzna rzucił się pod pociąg.

Czytaj także: Nowe fakty ws. zaginionego Dawidka. Prokuratura zaprzecza ostatnim doniesieniom

Dziennikarze TVN z programu „UWAGA!” dotarli do nowych informacji w tej sprawie. Z ich ustaleń wynika, że Paweł Ż. miał jeszcze córkę z pierwszego małżeństwa, z którą jego poprzednia żona uciekła na Ukrainę. Mężczyzna był też ponoć hazardzistą. W salonach gier miał być zadłużony na kwotę ok. 200 tys. zł.

Jak podała niedawno policja, w poszukiwania Dawidka jest obecnie zaangażowanych ok. stu funkcjonariuszy.Służby poinformowały także, że nie ma jeszcze wyników ekspertyz, dlatego nie można potwierdzić części doniesień, które pojawiły się ostatnio w mediach. Prokuratura zaprzeczyła z kolei, że znaleziono ślady biologiczne Dawidka w samochodzie ojca i na jego ubraniu.

Źródło: o2.pl

Komentarze

Zobacz także

Niezmiennie "jest rok 50. przed narodzeniem Chrystusa" – czyli słynny Gall powraca!

Redakcja malydziennik

Feministkom naprawdę odwala. „Gdyby kobiety nie zostały zgwałcone przez gangi migrantów, to…”. To niewiarygodne, że kobieta może mówić coś takiego

Redakcja malydziennik

Do czego może doprowadzić równouprawnienie płci! Dramat w Szwecji, bo …

Redakcja malydziennik
Ładuję....