WYDARZENIA

Nowe fakty nt. zmarłego Michaela Jacksona. Okazało się, że … wykastrowali go by miał niski głos!

Po śmierci Joe Jacksona kontrowersyjny lekarz Conrad Murray po raz kolejny oskarżył go o zmuszenie Michaela Jacksona do chemicznej kastracji.

Na filmiku, który opublikował serwis The Blast, Conrad Murray nazwał zmarłego 27 czerwca 2018 r. Joe Jacksona – „jednym z najgorszych ojców w historii”. Dodał też, że „król muzyki pop” był zmuszany do strasznych rzeczy.

„Michael doświadczył niezwykłego okrucieństwa z jego ręki. Świadczy o tym choćby fakt, że został chemicznie wykastrowany, by utrzymać swój wysoki głos. Mam nadzieję, że Joe Jackson znajdzie odkupienie w piekle” – powiedział były lekarz Michaela Jacksona.

To nie pierwszy raz, kiedy Murray oskarżył nestora rodu Jacksonów. W swojej książce „This Is It! Sekretne życie dr Conrada Murraya i Michaela Jacksona”, wydanej w 2016 r., oskarżył Joe o wstrzyknięcie 12-letniemu Jacko hormonów, które miały wyleczyć młodzieńczy trądzik oraz zahamować mutację głosu.

Co ciekawe, sam Michael kilka lat przed śmiercią opowiedział o swoim traumatycznym życiu. W rozmowie z rabinem Shmuleyem Boteachem przyznał, że ojciec stosował wobec niego tortury psychiczne i fizyczne.

ksl/wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Wstrząsające słowa terrorysty: chciałem zabić jak najwięcej chrześcijan!

Redakcja malydziennik

Uważaj, ta noc to może być PRAWDZIWA MASAKRA! Aż 12 województw dostało ostrzeżenie od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa!

Redakcja malydziennik

„Nasze dziecko nie ma mózgu i umrze zaraz po urodzeniu”. Gwiazda futbolu podzieliła się z fanami bolesną wiadomością

Redakcja malydziennik
Ładuję....