Po śmierci Joe Jacksona kontrowersyjny lekarz Conrad Murray po raz kolejny oskarżył go o zmuszenie Michaela Jacksona do chemicznej kastracji.

Na filmiku, który opublikował serwis The Blast, Conrad Murray nazwał zmarłego 27 czerwca 2018 r. Joe Jacksona – „jednym z najgorszych ojców w historii”. Dodał też, że „król muzyki pop” był zmuszany do strasznych rzeczy.

„Michael doświadczył niezwykłego okrucieństwa z jego ręki. Świadczy o tym choćby fakt, że został chemicznie wykastrowany, by utrzymać swój wysoki głos. Mam nadzieję, że Joe Jackson znajdzie odkupienie w piekle” – powiedział były lekarz Michaela Jacksona.

To nie pierwszy raz, kiedy Murray oskarżył nestora rodu Jacksonów. W swojej książce „This Is It! Sekretne życie dr Conrada Murraya i Michaela Jacksona”, wydanej w 2016 r., oskarżył Joe o wstrzyknięcie 12-letniemu Jacko hormonów, które miały wyleczyć młodzieńczy trądzik oraz zahamować mutację głosu.

Co ciekawe, sam Michael kilka lat przed śmiercią opowiedział o swoim traumatycznym życiu. W rozmowie z rabinem Shmuleyem Boteachem przyznał, że ojciec stosował wobec niego tortury psychiczne i fizyczne.


ksl/wp.pl