CYWILIZACJA

Nowa odsłona Gwiezdnych Wojen w 2019 rok! Niezwykłe atrakcje

Gwiezdne Wojny

Park rozrywki poświęcony „Gwiezdnym Wojnom” powstanie w połowie 2019 roku.Wśród atrakcji znajdzie się lot Sokołem Millenium i spotkanie z Kylo Renem Disney zaprezentował filmową wizualizację parku rozrywki osadzonego w tematyce „Gwiezdnych Wojen”. Scenerią parku będzie planeta Batuu.

Parki rozrywki związane tematycznie z serią „Gwiezdnych Wojen” są budowane przez Disneya od ub.r. W zamierzeniach mają powstać dwa takie obiekty stanowiące część Disneylandu działającego w Kalifornii oraz parku Walt Disney World Resort położonego na Florydzie.

Disney udostępnił trailer który zapowiada przyszłym zwiedzającym czego mogą spodziewać się po wizycie w projektowanym parku. Wśród głównych atrakcji znajdą się tam lokacje Millennium Falcon: Smuggler’s Run oraz Star Wars: Rise of the Resistance. Pierwsza z nich to wciągający wirtualny przelot w kabinie Sokoła Millenium, druga zaś pozwoli widzom uczestniczyć w jednym z wątków ze świata gwiezdnej sagi i spotkać się oko w oko z Kylo Renem.

Według zapowiedzi scenerią parków w obu lokalizacjach będzie fantastyczna planeta Batuu, dawna placówka handlowa położona w odległej części kosmosu. Plan przewiduje że park Star Wars: Galaxy’s Edge zostanie uruchomiony w Kalifornii latem 2019 r., zaś ten na Florydzie ma przyjąć pierwszych gości jesienią.

https://www.youtube.com/watch?v=SowdvPryB2g

Źródło: wirtualnemedia.pl

Fot: Pixabay, You Tube

ZOBACZ TEŻ: https://malydziennik.pl/zrobil-wielka-kariere-na-zachodzie-w-polsce-malo-znany/

 

 

 

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Znów będzie niebezpiecznie! Szykujcie się na…

Redakcja malydziennik

Jak obniżyć hormon stresu? Wystarczy 45 minut dziennie

Redakcja malydziennik

Sprawdź, czy mieszkasz w jednym ze stu najlepszych miast do życia na świecie. W rankingu znalazły się dwa polskie miasta

Ładuję....