WYDARZENIA

Nowa informacja ws. Magdy Żuk! Jej siostra prosi o…

Sprawa Polki, która zginęła w Egipcie, w dalszym ciągu nie doczekała się rozwiązania. Śledztwo prowadzone jest przez prokuraturę, ale bliscy naciskają na otoczenie.

"Dość kłamstw w sprawie śmierci Magdaleny Żuk!" – petycja pod takim tytułem została zamieszczone w Internecie. Do tej pory podpisało ją 2,5 tysiąca osób, w tym Anna Cieślińska, siostra Magdy Żuk. Na portalu społecznościowym poprosiła też o podpisywanie apelu przez znajomych.

 

Petycja wzywa polskie władze do jak najszybszego rozwiązania sprawy. "Jesteśmy zaniepokojeni brakiem, jakichkolwiek informcji w sprawie tragicznej śmierci, Naszej rodaczki Magdaleny Żuk. Wiemy, że Magdalena została zamordowana w Egipcie, nie do pojęcia jest, co Ona tam przeżyła. Już zawsze zostanie w naszych sercach. Dlatego, chcemy wysłać jasną wiadomość do wszystkich władz : Żądamy prawdy i ukarania winnych jej śmierci!" – czytamy w serwisie petycjeonline.pl.

 

"Wzywamy wszystkie – egipskie i polskie organy, oraz Unię Europejską – do wykorzystania wszelkich dostępnych środków,aby ujawnić okoliczności śmierci Magdaleny Żuk, dla sprawiedliwości należnej Magdalenie, oraz naszego bezpieczeństwa, konieczne jest jednoznaczne wyjaśnienie sprawy" – postulują sygnatariusze listu. Skierowany jest on do Prezydenta RP, a także premier, ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego.

 

Magdalena Żuk zginęła po wyskoczeniu z okna szpitala w Egipcie 30 kwietnia 2017 r. w Hurghadzie. Kobieta pochodziła ze Zgorzelca i miała 27 lat.

Źródło: polskatimes.pl/ petycjeonline.com

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Przygotuj się na atak … burzy magnetycznej ZOBACZ JAK!

Redakcja malydziennik

NIEWIARYGODNE! Sztuczna inteligencja pokonała człowieka w … pokera!

Redakcja malydziennik

Rak zabiera dzieciom mamę, a ona walczy, by spędzić z nimi Boże Narodzenie

Redakcja malydziennik
Ładuję....