ARCHIWUM

No to Schetyna ma problem, ws. uchodźców nie popierają go nawet członkowie partii! Nici z imigrantów w 12 miastach?

Grzegorz Schetyna zapowiedział, że prezydenci miast, w których rządzi Platforma, przyjmą imigrantów. Samorządowcy nie posłuchali jednak lidera PO.

Według planów Schetyny, Platforma miała ogłosić listę miejscowości, które gotowe są przyjąć imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Potem jednak rzecznik partii, Jan Grabiec, przekazał dziennikarzom, że listy chętnych miast w ogóle nie będzie.

 

Dziennik Gazeta Prawna, która informuje o sprawie podaje także, że powodem wolty samorządowców jest obawa przed kolejnym konfliktem z rządem. Ponadto rzecznik prezydenta Bydgoszczy, w rozmowie z DGP przekazuje, że przyjmowanie uchodźców leży w gestii rządu.

 

Ponadto jeszcze 30 czerwca prezydenci 12 największych miast zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich, podpisali deklarację o wzajemnej współpracy. W dokumencie wspomina się jedynie o utworzeniu zespołu roboczego ds. migracji, ale nie padła deklaracja o przyjęciu uchodźców.

 

Cóż, wychodzi na to, że nawet Grzegorz Schetyna nie jest w stanie zalać Polskę muzułmanami!

Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

PiS ma POMYSŁ na to, co zrobić z rocznikami 2003-2004! Proponuje nauczycielom i rodzicom…

Redakcja malydziennik

PRAWDZIWE Orędzie Matki Bożej La Salette. Jeśli się nie nawrócicie…

Redakcja malydziennik

To był ich koniec. Jednak dzięki nadziei "która z ludzkiego punktu widzenia wydaje się niepewna i niemożliwa do przewidzenia" otrzymali potomstwo – mówił papież

Redakcja malydziennik
Ładuję....