CYWILIZACJA

No proszę, Hollywood to nie tylko #metoo. Nawet tam są ludzie, którzy aborcję nazywają MORDERSTWEM

Aktor Kevin Sorbo to jeden z niewielu aktorów, którzy nie boją się mówić wprost, czym jest aborcja i bronią nienarodzonych dzieci przed zakusami przemysłu aborcyjnego.

Ostatnio Sorbo opowiedział historię przyjaciela, który został poproszony przez była dziewczynę o towarzyszenie jej w klinice aborcyjnej. To wtedy mężczyzna miał całkowicie zmienić zdanie na ten temat. 

 

„Świeccy humaniści sprawili, że słowo aborcja brzmi jak prawo kobiety, jest równoznaczne z opieką zdrowotną, wzmocnieniem pozycji kobiet, wyborem, rozwiązaniem. Jest ono wszystkim, oprócz prawdy” – mówi aktor i dodaje, że prawda jest taka, że aborcja jest zakończeniem życia. To tylko eufemizm, pod którym kryje się morderstwo, zabicie ludzkiego życia. 

 

Sorbo zwraca uwagę na pewną paranoję: „Ludzie robią wszystko, by ochronić jaja zagrożonych gatunków, a nie chronią potomków ludzi”. Na przykład zakłócanie spokoju żółwia morskiego i kradzież jego jaj to przestępstwo zagrożone karą więzienia i ogromnymi grzywnami, a jednocześnie świetnie ma się przemysł, którego ofiarami są miliony zamordowanych dzieci. I to wszystko zgodnie z prawem.  

 

"Modlimy się, aby tysiące dzieci wymordowanych w wyniku aborcji nigdy nie zostało zapomnianych” – mówi Sorbo.

 

Kevin Sorbo to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy i telewizyjny. Sławę przyniosła u rola Herculesa.

Źródło: LifeNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

TA ZABAWA może zakończyć się ŚMIERCIĄ! Lepiej TEGO nie próbuj (WIDEO)

Nie uwierzysz! Piorun podziurawił samolot, pasażerowie…

Redakcja malydziennik

Nie zrobili tego za życia córki. Zapowiedzieli, że zrobią to po jej śmierci. Rodzice ofiary z Manchesteru postanowili…

Ładuję....