OPINIE

Niezwykłe! Joanna Krupa miała problemy z samoakceptacją, ale teraz…

makijaż

Joanna Krupa bez makijażu i sztucznych rzęs wygląda zupełnie inaczej. Poznalibyście ją? Niektórzy fani mieli z tym problem.

Joanna Krupa od kilkunastu robi karierę za oceanem, jednak to w Polsce udało jej się wypracować status „gwiazdy”. Modelka jest uważana za jedną z najseksowniejszych Polek. Na ściankach i podczas sesji zdjęciowych zawsze pozuje w eleganckich kreacjach i pełnym makijażu. Do takiego wydania przyzwyczaili się jej fani.

Tak na prawdę jednak nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym szczególnym Joanna Krupa zasłużyła sobie na taką popularność, bo wygląd i umiejętność komunikowania się łamaną polszczyzną to chyba za mało?

Okazuje się jednak, że Krupa, tak jak każda kobieta, lubi jednak od czasu do czasu zrezygnować z mejkapu i postawić na naturalność. Pani Joanna zaszokował tę część widowni, która nie zdaje sobie sprawy, że nawet ludzie z TV mają problemy gastryczne, załatwiają się, mają kozy w nosie i puszczają bąki. Oraz, że mogą istnieć bez makijażu.

Joanna Krupa odważyła się pokazać, jak wygląda na codzień, choć i tym razem można być sceptycznym i przypuszczać, że to tylko kolejna kreacja i w dodatku dobrze sponsorowana.. Modelka pochwaliła się niedawno na Instagramie zdjęciami ze świąt. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że gwiazda nie ma na sobie ani grama makijażu! Na pierwszy rzut oka aż trudno ją poznać.

To na prawdę wyjątkowe i odważne. Ale może jednak kryje się pod tym inny, ważny przekaz. Może Joanna Krupa jednak akceptuje swój naturalny wygląd i pokazując się bez tony papy na twarzy mówi coś ważnego: dziewczyny, jesteście naturalnie piękne, zaakceptujcie siebie!

Obserwatorzy Krupy są zgodni – naturalność jak najbardziej jej służy. W komentarzach pod zdjęciem zaroiło się komplementów.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Joanna Krupa rzeczywiście prezentuje się świeżo i naturalnie, a przy tym bardzo kobieco. Bo przecież nie można na okrągło sprzedawać swojej twarzy zapakowanej w makijaż. Nie ma w tym naturalności, spontaniczności i piękna, które jest niezależne od okoliczności.

Tak więc dziewczęta, pamiętajcie, że ważne jest to jakie jesteście a nie jak się zrobicie. Akceptujcie swój wygląd i obdarzajcie świat swoimi naturalnymi wdziękami bo nie ma nic bardziej rajcującego. I być może jest tak, że pani Joanna wreszcie powiedziała do Was coś ważnego: badania mówią, że wygląd i młodość w 100 % przypadków przemijają i jeśli nie zaakceptujesz siebie takiej jaką jesteś, to nikt Cię nie zaakceptuje. Samoakceptacja pozwala też pozbyć się 90% problemów psychicznych i emocjonalnych.

Fotki: https://www.instagram.com/joannakrupa/?utm_source=ig_embed

Źródło: Gazeta. pl

FOT: Instagram

ZOBACZ TEŻ: https://malydziennik.pl/brawo-bermudy-ten-niewielki-wyspiarski-kraj-wytycza-nowe-trendy-oni-maja-odwage-by-skasowac/

 

Komentarze

Zobacz także

Magda GESSLER wypowiedziała się w sprawie HOMOSEKSUALIZMU! Zgadnij, po czyjej STRONIE jest znana RESTAURATORKA?

M. A.

PREZYDENT Kielc PONIŻYŁ literatów! Bogdan Wenta WYPROSIŁ pisarzy z…

M. A.

FILM, który ODMIENI wszystko, co ZNASZ!

M. A.
Ładuję....