ARCHIWUM

NIEZNANE FAKTY O ŚMIERCI EWY TYLMAN. Prokuratora ustaliła, że uciekała przed pobudzonym seksualnie homoseksualistą!

Te doniesienia szokują. Adam Z., którego prokuratura oskarża o zamordowanie Ewy Tylman podawał się za homoseksualistę. Jednak kobieta miała uciekać przed nim, bo obawiała się jego „pobudzenia homoseksualnego”.

28-letnia Ewa Tylman miała przestraszyć się pobudzenia seksualnego 25-letniego Adama Z. i dlatego zaczęła przed nim uciekać. Takie są ustalenia prokuratury, do których dotarła poznańska „Gazeta Wyborcza”. 

 

Jak wynika z treści aktu oskarżenia, Tylman i podejrzany o jej zabójstwo Adam Z. spędzali ze sobą wieczór w poznańskich klubach, pili alkohol, obejmowali się, robili sobie zdjęcia. 

 

Później razem opuścili lokal. I choć, wedle prokuratury, Adam Z. jest homoseksualistą, kobietę miało zaniepokoić jego zachowaniem wobec niej. Doszło do sprzeczki. Tylman uciekała przed mężczyzną, zaczęli się szarpać. Kobieta spadła ze skarpy, a Adam Z. miał zaciągnąć ją do rzeki i utopić. Wcześniej zażywał amfetaminę.

Źródło: Gazeta.pl

Komentarze

Zobacz także

Kolejna NAGONKA lewaków na lekarza, który skorzystał z klauzuli sumienia!

Redakcja malydziennik

Piękne słowa Macierewicza: „Polska była jedynym narodem, który nigdy nie kolaborował ani z sowieckim, ani z niemieckim zaborcą”!

Redakcja malydziennik

Jeśli Watykan mógł naruszyć suwerenność Zakonu Maltańskiego, to dlaczego Włochy nie mogą naruszyć suwerenności Watykanu?

Redakcja malydziennik
Ładuję....