CYWILIZACJA

Niewola duchowa i koszmary murowane po takim spotkaniu! A wszystko w publicznej bibliotece

To zdjęcie to nie fotomontaż, przez krótki czas pojawiło się nawet na Twitterze – jednak wywołując liczne kontrowersje zdjęto je z profilu. Demonicznie rogata kobieta to tzw. drag queen, która była gościem publicznej biblioteki w Kalifornii.

Krytyka na Michelle Obama Neighborhood Library w Long Beach spada szczególnie ze strony chrześcijan. Nic dziwnego, dzieciom zafundowano tam spotkanie z demoniczną drag queen. Xochi Mochi, bo taki jest pseudonim gościa biblioteki, przygotował specjalny godzinny program w sobotę.

 

Wkrótce biblioteka zamieściła zdjęcie ze spotkania na swoim Twitterze. Zdjęcie obiegło świat, jednak z powodu wzbudzanych kontrowersji – usunięto je. W internecie jednak nic nie ginie. Ilustruje ono ten artykuł.

 

Dla Mochi jest to jedno z najlepszych doświadczeń w życiu. Dla rodziców i dzieci – niekoniecznie. Celem Xochi Mochi jest łączenie tradycyjnych form teatru łączącego się w postaci clowna – amerykańskiego z białą twarzą, francuskiego pierrota, japońskiego harijuku i "seksownych interpretacji obcych". Pod postem na Twitterze, jeden z czytelników opisał zdjęcie jako "satanistyczne" – w odpowiedzi Kościół Szatana napisał "Chwała Szatanowi".

Źródło: christianpost.com

Komentarze

Zobacz także

Abp Jędraszewski mocno o kompromisie aborcyjnym: „To prawdziwe zagrożenie dla naszych nienarodzonych”

Redakcja malydziennik

Jednak chcieli zabić chrześcijan w Boże Narodzenie! Zamach na Filipinach – 16 osób rannych!

Redakcja malydziennik

Górale nigdy by nie zawiedli Jana Pawła II. Chcą przyjąć do siebie niechciany pomnik papieża z Francji

Redakcja malydziennik
Ładuję....