CYWILIZACJA

Niewiarygodne! Pijany mężczyzna chciał zrobić sobie selfie z niedźwiedziem w Warszawie!

W sobotę policjanci zostali zawiadomieni, że na wybiegu dla niedźwiedzi stołecznego ZOO przebywa mężczyzna – poinformowała podkom. Paulina Onyszko z komendy na Pradze-Północ. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że stracił równowagę, a skoro wpadł do wody, to postanowił popływać.

 

Jak poinformowała PAP Onyszko, „w sobotę o godz. 16.30 na komendę wpłynęło zgłoszenie, że na wybieg dla niedźwiedzi na warszawskiej Pradze wskoczył mężczyzna”. „Błyskawicznie pojechaliśmy na miejsce zdarzenia, ale na wybiegu nikogo nie było” – dodała.

Z jej relacji wynika, że świadkowie wskazali policjantom mężczyznę, który pływał chwilę wcześniej w basenie dla niedźwiedzi. „32-letni mężczyzna, od którego czuć było woń alkoholu, tłumaczył funkcjonariuszom, że oparł się o barierkę bezpieczeństwa, bo chciał się bliżej przyjrzeć zwierzętom” – powiedziała Onyszko. „Następnie mężczyzna miał stracić równowagę i wpaść do basenu, a skoro wpadł, to postanowił sobie tam popływać” – relacjonowała. „W efekcie niedźwiedź zainteresował się pływającym w basenie mężczyzną i ugryzł go w rękę” – dodała.

32-latkowi z wybiegu dla niedźwiedzi pomogli się wydostać świadkowie.

lsl/Centrum Prasowe PAP

Komentarze

Zobacz także

Trendsetterzy w futrach: Francuzom widelce, Środkowej Europie – saunę. To Słowianie są odpowiedzialni za rozpowszechnienie tego zwyczaju w naszym regionie

Redakcja malydziennik

To prawdziwy cud! Te dzieci są jak Jonasz: przeżyły 123 dni w…

Ci co zgwałcili Polkę we Włoszech to nie ludzie, to DZIKIE BESTIE!

Redakcja malydziennik
Ładuję....