WYDARZENIA

Niesamowity sposób na oczyszczeni…krwi! ZOBACZ!

Oczyść swoją krew a będziesz zdrowy! Ciekawy sposób na polepszenie swojego samopoczucia. ZOBACZ!

"Większość osób słyszało, albo nawet praktykowało oczyszczanie wątroby, nerek. Ale kto słyszał o oczyszczaniu krwi? Pewnie zdecydowana mniejszość. Warto zainteresować się tym tematem, ponieważ jest bardzo ważny. Krew znajduje się w każdej części naszego ciała, stanowi transport wszystkich najważniejszych składników po całym organizmie. Pełni ona bardzo ważną funkcję w życiu człowieka, dostarcza niezbędnych substancji do każdej komórki organizmu. Niestety, żeby nie było tak kolorowo, trzeba wspomnieć, iż nie transportuje ona wyłącznie korzystnych składników, ale również toksyny, które powstały wskutek przemian materii. Mogą one prowadzić do przeróżnych schorzeń, dlatego tak ważne jest, abyśmy regularnie oczyszczali naszą krew" – pisze specjalista żywienia Artur Topolski na portalu dieta.pl. 

Oto sposób na oczyszczenie krwi: 

 

Kłącza perzu to jedno z najbardziej popularnych ziół, które świetnie sprawuje się w roli oczyszczacza krwi. Koszt kuracji jest bardzo niski, torebeczka tego produktu kosztuje około 2 PLN. Przyrządzanie jest bardzo proste – wystarczy jedną łyżkę zalać wodą, a następnie gotować około 5-7 minut. Taki napój można pić nawet 3 razy dziennie. Preparat ten można spotkać w sklepach zielarskich lub internetowych.

 

Kuracja ta jest bardzo silna, należy wykonywać ją tylko raz w roku!

 

Składniki:

– 0,5 l miodu;
– 250 ml kopru włoskiego;
– 2 łyżki korzenia kozła lekarskiego (zmielonego).

Wszystkie składniki, poza miodem, przekładamy do większego naczynia, może być to garnek o pojemności 2 litrów. Następnie zalewamy około 1 l wody, koniecznie musi być ona przegotowana. Całość stawiamy na palnik, od momentu wrzenia gotujemy 2 minuty. Tak przygotowaną miksturę odstawiamy przynajmniej na 10 godzin. Dopiero po tym czasie możemy dodać miód, a następnie zacząć spożywanie. Eliksir ten spożywamy po 1 łyżeczce 3 razy dziennie.

Źródło: dieta.pl

Komentarze

Zobacz także

Twoje dziecko waży zbyt dużo? Przede wszystkim nie mów: "masz schudnąć"!

Redakcja malydziennik

Wybór Donalda Trumpa został przepowiedziany? Proroctwo pastora ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

UWAGA! W Polskim porcie pojawił się dziwny wirus. Przypłynął wraz z Filipińczykiem. Sanepid zamyka …

Ładuję....