WYDARZENIA

NIESAMOWITE! Nosi pod sercem śmiertelnie chore dziecko, aborcji nie chce, ponieważ…

Amerykanka zdecydowała się donosić ciążę, pomimo że jej dziecko jest terminalnie chore i przeżyje jedynie kilka godzin. Wszystko po to, aby przekazać innym organy swojego dziecka.

Jak podaje "The Telegraph", Keri i Royce Young chcieli poznać płeć dziecka. Badanie USG wykazało jednak, że dziecko nie ma mózgu. O to oznacza, że gdyby dziecko dożyło do porodu, to i tak zaraz po nim by zmarło. 

Rodzice zdecydowali jednak, że i tak je urodzą. Dzięki temu organy Eve, jak nazwali dziecko, będą mogły być podarowane innym.

 

„To doskonałe serce naszej córki. Ma doskonałe stopy i doskonałe dłonie. Ma doskonałe nerki, doskonałe płuca i doskonałą wątrobę. Niestety nie ma doskonałego mózgu” – napisała matka dziecka na Facebooku.

 

Podjęcie decyzji o donoszeniu ciąży nie było łatwe: „Przez najbliższe tygodnie będę czuła jej kopanie (…), będę mogła słyszeć jej doskonale bijące serce  – wiedząc, że mamy tylko kilka krótkich godzin z nią – gdy się urodzi.”

 

Decyzja pary została podjęta po rozmowie z ich pastorem. „Decyzja podjęta. Będziemy kontynuowali ciążę. Eva będzie żyła, nawet jeżeli krótko. Ofiaruje wszystko co może i zrobi więcej (…), niż ja bym mogła kiedykolwiek”.

 

Keri Young prosi także o modlitwę: „To wciąż nie koniec dla nas. Będziemy zapewne mieli wątpliwości, czy to, co robimy, jest właściwe. Albo czy w ogóle damy radę w tym wytrwać. (..) Proszę, wciąż myślcie i módlcie się za nas.”

 

Poród spodziewany jest na 7 maja.

Źródło: The Telegraph

Komentarze

Zobacz także

Rozpadające się małżeństwa można uratować! Jak to zrobić?

Redakcja malydziennik

ZOBACZ polski akcent na finale amerykańskiego futbolu SUPERBOWL! NIESAMOWITE!

To jest MULTIKULTI! Szwedzka poczta wstrzymała dostawy do dzielnicy Sztokholmu zajętej przez muzułmanów

Redakcja malydziennik
Ładuję....