CYWILIZACJA

NIESAMOWITE! Nosi pod sercem śmiertelnie chore dziecko, aborcji nie chce, ponieważ…

Amerykanka zdecydowała się donosić ciążę, pomimo że jej dziecko jest terminalnie chore i przeżyje jedynie kilka godzin. Wszystko po to, aby przekazać innym organy swojego dziecka.

Jak podaje "The Telegraph", Keri i Royce Young chcieli poznać płeć dziecka. Badanie USG wykazało jednak, że dziecko nie ma mózgu. O to oznacza, że gdyby dziecko dożyło do porodu, to i tak zaraz po nim by zmarło. 

Rodzice zdecydowali jednak, że i tak je urodzą. Dzięki temu organy Eve, jak nazwali dziecko, będą mogły być podarowane innym.

 

„To doskonałe serce naszej córki. Ma doskonałe stopy i doskonałe dłonie. Ma doskonałe nerki, doskonałe płuca i doskonałą wątrobę. Niestety nie ma doskonałego mózgu” – napisała matka dziecka na Facebooku.

 

Podjęcie decyzji o donoszeniu ciąży nie było łatwe: „Przez najbliższe tygodnie będę czuła jej kopanie (…), będę mogła słyszeć jej doskonale bijące serce  – wiedząc, że mamy tylko kilka krótkich godzin z nią – gdy się urodzi.”

 

Decyzja pary została podjęta po rozmowie z ich pastorem. „Decyzja podjęta. Będziemy kontynuowali ciążę. Eva będzie żyła, nawet jeżeli krótko. Ofiaruje wszystko co może i zrobi więcej (…), niż ja bym mogła kiedykolwiek”.

 

Keri Young prosi także o modlitwę: „To wciąż nie koniec dla nas. Będziemy zapewne mieli wątpliwości, czy to, co robimy, jest właściwe. Albo czy w ogóle damy radę w tym wytrwać. (..) Proszę, wciąż myślcie i módlcie się za nas.”

 

Poród spodziewany jest na 7 maja.

Źródło: The Telegraph

Komentarze

Zobacz także

Polska jest atakowana! To już wojna!

Redakcja malydziennik

Dominika Figurska dla „Małego Dziennika”: Jak wychować dzieci na patriotów?

Redakcja malydziennik

Wandale zniszczyli antyaborcyjny samochód. Tak boją się PRAWDY!

Redakcja malydziennik
Ładuję....