RODZINA WYDARZENIA

Nieodpowiedzialni rodzice pod wpływem NARKOTYKÓW! 25-letnia matka PCHAŁA wózek z NOWORODKIEM na…

policja

Nikt się tego nie spodziewał po świeżo upieczonych, młodych rodzicach. Przejeżdżający kierowca zauważył, jak w nocy matka pcha wózek z dzieckiem na drodze krajowej.

Straszna sytuacja miała miejsce w nocy z czwartku na piątek na drodze krajowej nr 1 w Siewierzu (woj. śląskie). Przejeżdżający kierowca zauważył, jak młoda matka pcha wózek z dzieckiem po jezdni. Zatrzymał się i natychmiast wezwał policję, bo zauważył, że coś było z kobietą nie tak.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kościół pod lupą mediów. Krytykują polskiego papieża Jana Pawła II

 

Kiedy policja przyjechała natychmiast zbadano, czy 25-letnia kobieta nie ma alkoholu we krwi. Wynik wyszedł negatywny, więc spróbowano także spojrzeć na obecność narkotyków. Okazało się, że kobieta była pod wpływem amfetaminy! Ale to jeszcze nie wszystko. Gdy przyjechał jej 36-letni mąż wyszło na jaw, że on także jest pod wpływem narotyków.

Ponadto nie miał uprawnień, by prowadzić samochód. A pojazd nie miał ważnych badań technicznych i ubezpieczenia OC. Funkcjonariusze doszli też do tego, że 36-latka poszukuje sąd w Bytomiu na Śląsku.

 

Źródło: o2.pl

Komentarze

Zobacz także

Polska wspiera forsowane przez UE w ONZ ograniczenia praw rodziców, seksualizację dzieci i aborcję! NIE MUSI TEGO ROBIĆ!

Wieńce adwentowe i ozdoby świąteczne z PREZERWATYW. Organizacja aborcyjna szykuje się na Boże Narodzenie

Redakcja malydziennik

Przerażająca zbrodnia kanibalizmu: "jestem zmęczony jedzeniem ludzkiego mięsa" – zeznał policji zabójca

Redakcja malydziennik
Ładuję....