POLITYKA

Niemieckie obozy koncentracyjne? Nie dla polskiego sądu? Poseł PiS interweniuje!

Poseł Krystyna Pawłowicz zareagowała oburzeniem na informacje o skazaniu przez Sąd w Tychach polskich kibiców, którzy powiesili baner German Death Camps. Zapowiedziała działania w tej sprawie.

 

Miał to być nasz protest związany z nierespektowaniem wyroku w sprawie żołnierza AK Karola Tendery. Chcieliśmy również zaprotestować przeciwko kłamstwom pojawiającym się w niemieckich mediach, o „polskich obozach koncentracyjnych – powiedział pan Adrian Loska w rozmowie z portalem wPolityce.pl. Policjanci zabrali im baner i powiedzieli, że – flaga została zabrana, zostanie przekazana do biegłego, ponieważ nawołuje do nienawiści na tle rasowym i etnicznym – relacjonował Adrian Loska. Po kilku dniach policja wycofała się z postawienia nam zarzutu, że baner wzywał nienawiści na tle rasowym i etnicznym – dodał Loska.

 

Poseł Krystyna Pawłowicz otrzymała prośbę o pomoc od jednego ze skazanych w powyższej sprawie. Natychmiast przystąpiła do działania.

 

Przed chwilą, na prośbę jednego ze skazanych w tej sprawie przez Sąd w Tychach pana Adriana Loski, wysłałam do Ministra Sprawiedliwości i Ministra Spraw Wewnętrznych pisma z prośbą o zainteresowanie się tymi niewiarygodnymi przypadkami. – napisała na swoim profilu na facebooku Poseł Krystyna Pawłowicz.

 

Podsumowując całą sprawę, należy stwierdzić, że jeśli to prawda, to policjantów powinno się wysłać na przymusowe kursy historyczne, bo jest to kompromitacja polskich organów porządku publicznego. Wstyd i hańba!

 

W Niemczech plakat ten nie spotkał się z żadnym działaniem służb porządkowych. Czy jednostka policji w Tychach to rzeczywiście polska policja?

 

Źródło: facebook.com / wpolityce.pl

Komentarze

Zobacz także

Franciszek: Mówią, że jestem komunistą, ale to komuniści myślą jak chrześcijanie

Redakcja malydziennik

Polityk nazwał homoseksualizm "zagrożeniem dla społeczeństwa". Jego kariera legła w gruzach

Redakcja malydziennik

Ks. Isakowicz-Zaleski się nie patyczkuje. Ostra opinia na temat Castro!

Redakcja malydziennik
Ładuję....