POLITYKA

Niemiecki antyimigrancki polityk został muzułmaninem. NIE ZGADNIESZ DLACZEGO!

Arthur Wagner, były członek narodowego komitetu wykonawczego antyimigranckiej Alternative für Deutschland został muzułmaninem. Jak wyjaśnia w wywiadzie dla „Bilada” zrobił to z powodu…

… „moralnego upadku” wspólnoty protestanckiej. 

 

– Jednym z powodów tej decyzji są zmiany, jakie zaszły w Kościele, w efekcie których nie odzwierciedla już on bliskich mi wartości – mówił Wagner. O co chodzi? O błogosławienie związków gejowskich, aprobatę dla homo-małżeństw i parady gejowskiej.

 

Zdaniem Wagnera jest czymś nie do przyjęcia, gdy Kościół wpiera małżeństwa dla homoseksualistów, a pastorzy uczestniczą w gejowskich imprezach. I właśnie z tego powodu Wagner zdecydował się przejść na islam. 

 

Krótko potem złożył rezygnację z członkostwa w partii, ale jak podkreślał powodem nie jest jego nowa religia, bowiem – jak sam podkreślał – nikt nie wywierał w tej kwestii presji na niego. Także rzecznik prasowy AfD Daniel Friese zapewnił, że partii nie przeszkadzało nowe wyznanie Wagnera.

Źródło: JihadWatch.org

Komentarze

Zobacz także

Dlaczego Kościół poparł Andrzeja Dudę?

Destabilizacja krajów arabskich, fala terroryzmu, emigranci… Unia naprawdę tego nie widzi? Wg raportu pieniądze przekazane Tunezji przyczyniły się do przemian demokratycznych

SIKORSKI PRZEGIĄŁ! „Lubisz odmawiać różaniec z PEDOFILEM? Głosuj na…”

Adam Gaafar
Ładuję....