HISTORIA POLITYKA

Niemiecka armia ubóstwia Hitlera? Bundeswehra robi się coraz bardziej brunatna!

Na początku 2017 roku niemiecki kontrwywiad wojskowy (MAD) rozpracowywał 275 przypadków żołnierzy, podejrzewanych o reprezentowanie postaw skrajnie prawicowych, neohitlerowskich i rasistowskich. W zaledwie kilka miesięcy MAD otworzył 286 nowych spraw. Na chwilę obecną niemiecki kontrwywiad wojskowy prowadzi śledztwo wobec 391 żołnierzy Bundeswehry!

Liczbę rozpracowywanych żołnierzy ujawniło federalne ministerstwo obrony w odpowiedzi na interpelację rzeczniczki partii Lewica ds. polityki wewnętrznej – Ulli Jelpke.

 

Jelpke wytknęła  Bundeswehrze, że niedostatecznie walczy z prawicowym ekstremizmem w swoich szeregach. Jej zdaniem "wobec neohitlerowców i tzw. Obywateli Rzeszy nie może być żadnej litości i powinni oni zostać natychmiast usunięci z wojska".

Jelpke stwierdziła, że neohitlerowcy i rasiści są, "tykającą bombą zegarową" i przypomniała historię porucznika Franco A.

 

Porucznik Franco A. miał zamiar przygotować zamach terrorystyczny na czołowych polityków niemieckich. Przez wiele miesięcy prowadził podwójne życie, złożył podanie o azyl jako "syryjski uchodźca" i przygotowywał się do przeprowadzenia zamachu. Chciał żeby podejrzenie padło na imigrantów.

 

Widać więc jak na dłoni, że niemieckie rozliczenie z nazizmem było całkowitą fikcją. Dzisiaj nazizm podnosi w Niemczech swój obrzydliwy łeb. Polska powinna koniecznie walczyć o uzyskanie reparacji wojennych od Niemiec, żeby mieć pieniądze na rozwój gospodarczy i na poważny rozwój i dozbrojenie naszej armii. Niemcom nie można ufać.

Źródło: polsatnews.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

PiS ucieka Platformie. Zadowolony może być też Paweł Kukiz

Akt TERRORU, tym razem na ulicach Sztokholmu!

Redakcja malydziennik

Co jest jedynym realnym problemem Kościoła? Nie uwierzysz, że siostra zakonna może mówić aż takie GŁUPOTY!

Ładuję....