WYDARZENIA

Niemiecka agencja wywiadowcza potwierdza: Wśród uchodźców są wojownicy ISIS!

Państwo Islamskie głęboko infiltruje grupy uchodźców i wykorzystuje je do przerzucania swoich ludzi do Europy. I nie jest to opinia oszalałych z nienawiści prawicowców, ale niemieckiej agencji wywiadowczej.

BND, według niemieckiego tygodnika „Welt am Sonntag”, od dawna ostrzega, że terroryści islamscy są często szkoleni, a później dołączania do grup uchodźców, które przerzuca się do Europy. IS uczy wysyłanych przez siebie terrorystów na pytania na granicach i jak uwiarygadniać się przed nowymi państwami, jako uchodźcy.

 

BND odmówiło skomentowania tych informacji. – BND przekazuje swoje informacje tylko niemieckiemu rządowi oraz odpowiednim organom parlamentu podczas tajnych posiedzeń – napisał rzecznik prasowy służby.

 

Dla specjalistów jednak takie informacje nie są zaskoczeniem. – To wiadomo od początku. Ostrzegałam przed tym od dawna – podkreśla Susanne Schröter, specjalistka od terroryzmu islamskiego z Uniwersytetu we Frankfurcie. Tyle, że jak sama przyznaje politycy nie chcieli jej słuchać, bo uznali, że powiedzenie prawdy o możliwości przerzucania terrorystów wraz z uchodźcami będzie wodą na młyn prawicy.

Źródło: JihadWatch

Komentarze

Zobacz także

Czy według teologii katolickiej dzieci MUSZĄ być SZCZEPIONE?

KATASTROFALNE temperatury jezior. Ekolodzy OSTRZEGAJĄ przed…

Redakcja malydziennik

Korzekwa-Kaliszuk zdradza, gdzie jest miejsce współczesznej kobiety! WYWIAD

Redakcja malydziennik
Ładuję....