CYWILIZACJA

Niemiecka agencja wywiadowcza potwierdza: Wśród uchodźców są wojownicy ISIS!

Państwo Islamskie głęboko infiltruje grupy uchodźców i wykorzystuje je do przerzucania swoich ludzi do Europy. I nie jest to opinia oszalałych z nienawiści prawicowców, ale niemieckiej agencji wywiadowczej.

BND, według niemieckiego tygodnika „Welt am Sonntag”, od dawna ostrzega, że terroryści islamscy są często szkoleni, a później dołączania do grup uchodźców, które przerzuca się do Europy. IS uczy wysyłanych przez siebie terrorystów na pytania na granicach i jak uwiarygadniać się przed nowymi państwami, jako uchodźcy.

 

BND odmówiło skomentowania tych informacji. – BND przekazuje swoje informacje tylko niemieckiemu rządowi oraz odpowiednim organom parlamentu podczas tajnych posiedzeń – napisał rzecznik prasowy służby.

 

Dla specjalistów jednak takie informacje nie są zaskoczeniem. – To wiadomo od początku. Ostrzegałam przed tym od dawna – podkreśla Susanne Schröter, specjalistka od terroryzmu islamskiego z Uniwersytetu we Frankfurcie. Tyle, że jak sama przyznaje politycy nie chcieli jej słuchać, bo uznali, że powiedzenie prawdy o możliwości przerzucania terrorystów wraz z uchodźcami będzie wodą na młyn prawicy.

Źródło: JihadWatch

Komentarze

Zobacz także

Wielki sukces ŻYCIA! Jednak SZATAN już próbuje je ZNISZCZYĆ Na ażyciowym Zachodzie otwarto kolejne "okno życia"

Redakcja malydziennik

Ta choroba szkodzi nawet młodym! Sprawdź, co wskazuje, że można mieć udar albo uszkodzenie mózgu

Oni są naprawdę ślepi! Niemcom jeszcze mało kłopotów, chcą sprowadzać więcej imigrantów!

Redakcja malydziennik
Ładuję....