WYDARZENIA

Niemcy padły na kolana przed imigrantami!

Masowe obmacywanki wkrótce staną się chyba elementem życia codziennego w Niemczech!
Podczas weekendowego festynu w Schorndorf pod Stuttgartem na południu Niemiec doszło do masowych napaści seksualnych na kobiety oraz ataków na policję.

Portal polskaracja.com podaje, że na festynie w Schorndorf pod Stuttgartem doszło do licznych ataków na policjantów i napaści seksualnych na kobiety. Podejrzanymi o ataki są imigranci. Policja postanowiła wzmocnić środki bezpieczeństwa.

Rzecznik policji cytowany przez agencję DPA powiedział: Agresja wobec policjantów była przerażająca.

Policja poinformowała, że na miejskim rynku oraz przed dworcem kolejowym doszło do napaści seksualnej na uczestniczki festynu. Podejrzani to Irakijczyk oraz trzech Afgańczyków, którzy ponoć starają się o uzyskanie azylu w Niemczech. Dokładna liczba molestowanych kobiet nie jest jeszcze znana. Policja apeluje by kobiety, które doświadczyły molestowania podczas festynu zgłaszały się na komisariat.

Dodatkowo w nocy z soboty na niedzielę około tysiąca młodych ludzi zebrało się w parku koło zamku. Rzucali butelkami w fasadę zamku a także atakowali innych uczestników festynu oraz policjantów. Policja przynała, że duża część uczestników zdarzenia była obcego pochodzenia.

Podczas próby zatrzymania jednego z agresywnych mężczyzn, reszta grupy postanowiła stanąć w jego obronie, doszło do starcia służb porządkowych z agresywnym tłumem. Grupy młodzieży, liczące około 30-50 osób przez całą noc obrzucały policyjne radiowozy butelkami, niektórzy z nich byli uzbrojeni w noże i straszaki.

 

 

Źródło: polskaracja.com / thepeninsulaqatar.com

Komentarze

Zobacz także

Wielki sukces na G20: Trump i Putin dogadali się co do Syrii! Będzie zawieszenie broni!

Lucas żyje dzięki Franciszkowi i Hiacyncie. Właśnie ujawniono CUD za wstawiennictwem pastuszków z Fatimy

MIT o piciu wody OBALONY. Nie daj się WROBIĆ! Zobacz, całą PRAWDĘ

Redakcja malydziennik
Ładuję....