WYDARZENIA

Nielegalni imigranci szturmują Polskę! To już kolejny przypadek w tym miesiącu

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali troje nielegalnych migrantów. Jest to już kolejne w ostatnim czasie zatrzymanie migrantów na „zielonej granicy”, co jest potwierdzeniem wysokiej skuteczności działań Straży Granicznej. Zatrzymane osoby po przeprowadzeniu czynności administracyjnych, zostały przekazane białoruskim służbom granicznym.

W dniu 21 lipca br. funkcjonariusze SG z Placówki w Terespolu, realizując czynności służbowe w rejonie granicy państwa, zatrzymali troje nielegalnych migrantów. Zatrzymania dokonano po informacji otrzymanej od białoruskich służb granicznych, które ujawniły ślady przy rzece granicznej Bug. Kobieta, nastolatek oraz mężczyzna, przepłynęli rzekę a następnie przemieszczali się w głąb kraju. W trakcie prowadzonych działań granicznych, funkcjonariusze użyli psa tropiącego, który doprowadził ich do nielegalnych migrantów. Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymanymi okazali się obywatele Iranu, którzy nie posiadali przy sobie dokumentów uprawniających do legalnego pobytu na terytorium RP.

 

Zatrzymane osoby po przeprowadzeniu czynności administracyjnych, zostali przekazani białoruskim służbom granicznym. Skuteczna ochrona granicy państwowej, obok sprawnej odprawy granicznej osób jest priorytetowym zadaniem Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. W ostatnim czasie, było to już kolejne zatrzymanie osób, które nielegalnie przekroczyły granice państwa. W lipcu br. funkcjonariusze NOSG, zatrzymali na „granicy zielonej”: dwóch ob. Turcji oraz dwóch ob. Ukrainy.

Źródło: nadbuzanski.strazgraniczna.pl

Komentarze

Zobacz także

Przygotuj się na prawdziwe … gradobicie! Już w weekend! Zobacz gdzie!

W niewinnym dziecku zobaczyli DIABŁA i skazali je na śmierć… Zrozpaczonej matce pomogły katolickie zakonnice

Redakcja malydziennik

Alfie, którego chcą zabić w Wielkiej Brytanii może dostać polskie obywatelstwo! Włącz się do akcji !

Redakcja malydziennik
Ładuję....