WYDARZENIA

Niedźwiedź więził go przez miesiąc w norze. Rosjanin żyje tylko dlatego, że… [WIDEO]

Przed miesiącem niedźwiedź brunatny zaatakował Rosjanina o imieniu Aleksander w jednym z lasów Tuwy. Zwierzę najpierw złamało mu kręgosłup, a potem tygodniami więziło w swojej norze. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, mężczyźnie udało się przeżyć. 

Aleksander może mówić o prawdziwym szczęściu. Mężczyzna został odnaleziony przez psy tropiące, zanim niedźwiedź wrócił do nory, w której go zostawił. Myśliwi myśleli z początku, że mają do czynienia ze zmumifikowanymi zwłokami, jednak okazało się, że mężczyzna rusza oczami.

Czytaj także: MOCNE słowa niemieckiego historyka! „Od początku wojny Polacy…”

Aleksander został przewieziony w ciężkim stanie do szpitala. Jego ciało było pokryte wyschniętą krwią i błotem. Mężczyzna nie mógł się ruszać, ale był w stanie opowiedzieć, co mu się przytrafiło.Okazało się, że ponad miesiąc temu zaatakował go niedźwiedź brunatny, który zmiażdżył mu kręgosłup. Aleksander pił przez ten czas własny mocz, co pozwoliło mi przetrwać. Zwierzę prawdopodobnie zostawiło go w norze, aby nie znaleźli go inni padlinożercy. Niedźwiedzie potrafią tygodniami przechowywać swoją ofiarę, zanim po nią wrócą. Robią tak prawdopodobnie dlatego, że  rozkładające się ciało jest dla nich łatwiejsze do strawienia.

Źródło: Daily Mail

Komentarze

Zobacz także

Ta zabawa źle się skończyła. Lepiej uważaj w co grasz, bo ten człowiek trafi do więzienia na… 3,5 roku. Wszystko przez pokemony

Do Polski nadciąga plaga komarów! Czy przenoszą groźne choroby?

Adam Gaafar

Naukowcy zbadali mumie kosmitów! Oto do jakich doszli wniosków

Redakcja malydziennik
Ładuję....