WYDARZENIA

Niech Bóg błogosławi Donalda Trumpa za te słowa! „Dzięki Wam dziesiątki tysięcy Amerykanów mogło…”

To złe prawo, trzeba je zmienić – tak o amerykańskim prawie aborcyjnym wypowiedział się w przemówieniu skierowanym do uczestników Marszu dla Życia w Waszyngtonie Donald Trump.

– Pochodzicie z wielu środowisk, z wielu miejsc, ale wszyscy przychodzicie tu dla jednej pięknej sprawy: by budować społeczeństwo, w którym życie jest celebrowane, chronione i cenione – mówił Donald Trump. – Marsz dla Życia to ruch zrodzony z miłości – dodał.

 

Prezydent mówił także, że uczestnicy marszu kochają każde życie, ponieważ wierzą, że „każde życie jest święte, że każde dziecko jest cennym darem od Boga”. – Dzięki Wam narodziły się dziesiątki tysięcy Amerykanów, którzy osiągnęli swój pełny potencjał dany im przez Boga. Dzięki Wam – mówił prezydent.

 

Ale najważniejsze słowa padły później. Prezydent podkreślił, że jedno z najbardziej liberalnych na świecie amerykańskie prawo aborcyjne powinno zostać zmienione, bo jest złe. Donald Trump mocno wsparł projekt zakazu późnych aborcji i wezwał senatorów do jego poparcia. 

 

Od początku swojej prezydentury Donald Trump mocno wspiera życie i broni go. A nie ma wątpliwości, że takim osobom Bóg błogosławi.

Źródło: CatholicHerald.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Bandzior chciał zabrać kobiecie skuter! Z pomocą przyszli sąsiedzi i wymierzyli mu sprawiedliwość na miejscu

Redakcja malydziennik

KOSZMAR. 68 dzieci zginęło podczas samobójczego zamachu! Potrzeba wiele modlitwy

Redakcja malydziennik

Lewica wraca do swoich szalonych utopii

Redakcja malydziennik
Ładuję....