POLITYKA

Nie uwierzysz w to SAMOZAORANIE, dopóki tego nie zobaczysz! Tylko dajcie tym ludziom dostęp do mikrofonu!

W czwartkowej kontrmanifestacji przeciwko 88. miesięcznicy smoleńskiej wziął udział przewodniczący rady fundacji "Otwarty Dialog" Bartosz Kramek razem z żoną. Odppowiedzi, których udzielał trzeba po prostu zobaczyć.

 W czasie relacji z czwartkowej kontrmanifestacji Łukasz Sitek, dziennikarz TVP Info rozmawiał z Bartoszem Kramkiem, szefem fundacji Otwarty Dialog i jego żoną, Lyudymyla Kozlovską. Na pytanie o obecność i agenturalną przeszłość Lecha Wałęsy Kramek odpowiedział, że wierzy filmowi stworzonemu przez Andrzeja Wajdę. "Nie czytałem jego teczki, ale widziałem film Andrzeja Wajdy" – mówił Bartosz Kramek.

 

 Szef FOD-u mówił także o zagrożeniu dla demokracji w Polsce, o pochodzeniu pieniędzy z których funkcjonuje fundacja i co by było, gdyby Bronisław Komorowski był prezydentem. Na szczęście nie jest.

 

Ł. #Sitek: Chcemy wiedzieć skąd te pieniądze pochodzą? L. #Kozłowska: Czy Pan nie rozumie polski język? – Doskonale rozumiem#Minęła20 pic.twitter.com/nUe7GeIewi

— TVP Info (@tvp_info) 11 sierpnia 2017

Bartosz #Kramek: wspieram @ObywateleRP i jestem z tego dumny#wieszwiecej #miesiecznica pic.twitter.com/4wPnEmA3pv

— TVP Info (@tvp_info) 10 sierpnia 2017

Bartosz #Kramek z #Otwartydialog: Nie czytałem teczki Wałęsy, wierzę w film Wajdy#wieszwiecej pic.twitter.com/xMrG4WjUqe

— TVP Info (@tvp_info) 10 sierpnia 2017

Źródło: tvp.info

Komentarze

Zobacz także

Idzie wojna: lotnictwo ma być przygotowane do uderzenia!

Redakcja malydziennik

Premier Szydło ostro do organizatorów protestów: Szkodzicie Polsce

Redakcja malydziennik

„My doświadczeni piloci pamiętamy, że wszystkie poprzednie katastrofy lotnicze, w których załoga nie zdołała skontaktować się z ziemią – zawsze były zamachami”

Redakcja malydziennik
Ładuję....