ARCHIWUM

Nie uwierzysz, ile Morawiecki wyciągnie dla polskiego budżetu jeszcze w tym roku, bo ta suma jest naprawdę PRZERAŻAJĄCA

Wicepremier Mateusz Morawiecki system ściągania VAT chce doprowadzić do perfekcji. Dziś w Świecku zapowiedział, że wpływu z tytułu VAT-u będą naprawdę duże.

Według Morawieckiego jeszcze w tym roku, tylko przez uszczelnienie podatku VAT, budżet zyska co najmniej 20 mld zł. To kolosalna zmiana, szczególnie, że pieniądze nie były zaplanowane w budżecie.

 

Mateusz Morawiecki uczestniczył dziś w konferencji prasowej o skutecznej likwidacji luki w VAT-ie, która odbyła się na przejściu granicznym w Świecku. W trakcie konferencji przedstawił osiągnięcia polskich służb celnych. Dla przykładu, obecnie służby kontrolują 50 razy więcej ciężarówek niż za rządów PO-PSL.

 

"Przede wszystkim poprosiliśmy urzędników o robienie tego, co do nich należy" – skomentował sprawę Morawiecki. Dodatkowo zlikwidowano w ostatnim czasie prężną mafię paliwową. "To, że możemy realizować takie programy społeczne, a z drugiej strony inwestować w przyszłość jest możliwe dzięki temu, że nasze służby skarbowe przywróciły powagę państwa" – dodał na zakończenie wicepremier.

 

Znów sprawdza się powiedzenie Pani Premier – "wystarczy nie kraść"…

Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, ale Franciszek ma 3 POTĘŻNYCH konkurentów!

Redakcja malydziennik

OBRZYDLIWA DEPRAWACJA NAJMŁODSZYCH! Publiczna biblioteka zatrudniła dwóch drag queen żeby czytali dzieciom

Redakcja malydziennik

Szokujące ! Polacy chcieli zabić Ukraińca maczetami

Redakcja malydziennik
Ładuję....