CYWILIZACJA

Nie potrafią kulturalnie pić alkoholu, to nie będą pić wcale. Tam mają dość pijanej dziczy

Władze Balearów, do których należą popularne wśród Polaków, Majorka czy Ibiza, mają dość awantur i seksualnych ekscesów, których autorami są turyści. Dlatego postanowiły postawić sprawę na ostrzu noża.

– Prosimy rząd centralny i Komisję Europejską o wprowadzenie zakazu spożywania napojów alkoholowych w samolotach i na lotniskach – wyjaśniła Pilar Carbonell, szefowa turystyki regionu Balearów.

 

Należący do Hiszpanii, położony w północno-zachodniej części Morza Śródziemnego archipelag Balearów, jest celem podróży wielu milionów turystów. Znaczna ich część szuka relatywnie taniej rozrywki, gros imprez zaczyna się już w samolocie. Z tamtejszych kurortów płyną doniesienia o zakrapianych alkoholem i wypełnionych narkotykami zabawach turystów. Niektóre z nich kończą się w szpitalu, a nawet na cmentarzu.

 

Popularna na Balearach rozrywka polega np. na skakaniu z hotelowego balkonu do basenu. Lekarze ze szpitala Son Espases w Palma de Mallorca wyjaśniają, że szczególnie upodobali ją sobie Brytyjczycy oraz Niemcy.

 

Źródło: rp.pl

Komentarze

Zobacz także

Rakotwórcze ciastka dla dzieci trafiły do sprzedaży! Sprawdź, czy masz je w domu!

Redakcja malydziennik

Dziecko porzuca się na śmietniku lub pod mostem. W oknie życia dziecko się ZOSTAWIA!

Redakcja malydziennik

Podczas budowy II linii metra na Woli odkryto szczątki ludzkie

Redakcja malydziennik
Ładuję....