POLITYKA

Nie popełnicie tego samego błędu! Ten mężczyzna przechodzi piekło i teraz ostrzega przed nim innych

Życie Davida legło w gruzach, kiedy jego żona latem 2016 roku dokonała aborcji. Mężczyzna nagrał emocjonujące video, w którym przestrzega przed zabijaniem dzieci.

Żona Davida dokonała aborcji w Margaret Sanger Center Planned Parenthood w Nowym Jorku latem 2016 roku. Mężczyzna nie ma wątpliwości – to był największy błąd ich życia: „Moja żona momentalnie pożałowała tej decyzji. Usiedliśmy i razem płakaliśmy, rozmawialiśmy o tej aborcji. To był wielki błąd”.

 

"Jestem naprawdę przerażony i przybity. Nie wiem, jak mam teraz żyć. Mam tylko nadzieję, że Bóg nam wybaczy”.

 

David ma też prośbę do kobiet, które rozważają aborcję: „Proszę, pomyśl dwa razy, zanim popełnisz ten błąd. Proszę, proszę” – mówi.

 

"Mam nadzieję, że mężczyźni i kobiety będą oglądać krótkie wywiady Davida i głęboko przemyślą to, co on mówi” – przekonuje Troy Newman, szef organizacji Operation Rescue. „Aborcja spowodowała głęboki ból i wyrzuty sumienia tych ludzi. Ich decyzji nie można cofnąć, oni już muszą żyć z tym ciężarem. Można jednak uniknąć takiego bólu i żalu. Jest zawsze inne rozwiązanie niż aborcja”.

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

Terlikowski: Wychwalanie Castro to plucie w twarz jego ofiarom

Redakcja malydziennik

Bp Grzegorz Ryś nowym metropolitą łódzkim!

Redakcja malydziennik

"To, że u nas nie doszło do spektakularnych, krwawych zamachów to wielkie szczęście, ale to również ciężka praca służb specjalnych". Teraz czas na ich wzmocnienie!

Redakcja malydziennik
Ładuję....