WYDARZENIA

Nie musisz w tym tkwić! Oni znaleźli sposób, jak uwolnić się od HOMOSEKSUALIZMU!

Piętnaście osób – kobiet i mężczyzn z Europy i Stanów Zjednoczonych – podzieliło się swoim świadectwem związanym z porzuceniem praktyk homoseksualnych. W czwartek film zostanie zaprezentowany w Wielkiej Brytanii.

Piętnaście mężczyzn i kobiet z całego świata, którzy twierdzą, że wychodzą z "praktyk homoseksualnych", zostało zaprezentowanych w filmie dokumentalnym, który zostanie wydany w czwartek przez chrześcijańskie ministerstwo z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

 

’Voices of the Silenced’ to film, na który składają się historie osób, którym udało się zerwać z homoseksualizmem oraz wypowiedzi ekspertów, którzy w tej drodze wspierają byłych gejów i lesbijki. Dokument będzie opublikowany online i na płytach DVD w kilku językach. Bohaterowie dzielą się swoim doświadczeniem, pokazują, w jaki sposób zerwali z homoseksualizmem i przekonują, że jest to możliwe. 

 

„Film pokazuje niezbadaną rolę polityki seksualnej i ideologiczne podstawy odrzucenia terapii w niektórych krajach zachodnich,  analizuje starożytne ideologie dotyczące seksualności w świecie grecko-rzymskim, historyczny wpływ etyki seksualnej na obecne postawy, a także analizuje dzisiejszą kulturę panseksualizmu”. 

 

Film powstał dzięki organizacji Core Issues Trust, która wspiera "mężczyzn i kobiety z problemami homoseksualnymi, którzy dobrowolnie szukają zmian w preferencjach seksualnych i ekspresji".

 

Na swojej stronie internetowej Core Issues Trust przekonuje, że "szanuje prawa osób, które identyfikują się jako homoseksualiści i nie szukają pomocy, a także  popiera "godność osób LGBT”. Wyjaśnia, że ​​nie popiera małżeństw osób tej samej płci, oferuje natomiast ”indywidualne wsparcie dla tych osób, które dobrowolnie próbują porzucić homoseksualne zachowania i uczucia”.

 

Przeciwko produkcji już protestują działacze LGBT.

Źródło: christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Terlikowska: Co ważniejsze – pornobiznes czy dzieci?

Redakcja malydziennik

Ci ludzie nie czują się tu komfortowo! 11-letnie dziecko imigrantów właśnie popełniło samobójstwo

Redakcja malydziennik

Mandat za używanie klimatyzacji. Czy to możliwe?

Redakcja malydziennik
Ładuję....