POLITYKA

"Nie moja wina, że Ministerstwo Skarbu razem ku*** z całym LOT-em i wszystkimi spółkami zależnymi uparli się, żeby nas zniszczyć" – znamy już wersję Katarzyny P. na temat swojej piramidy fin

Tygodnik "Sieci Prawdy" opublikował wstrząsające nagrania rozmów nagranych z komórek Marcina i Katarzyny P., właścicieli Amber Gold i linii lotniczych OLT Express.

"Wyobrażasz sobie? Taki to jest kur… kraj, firma, która jest rentowna nagle upada! Także, no nie wiem… Przykro mi bardzo, że znowu pasażerowie muszą się przesiąść i niech jadą 12 godzin. Jak nie, to niech zapier***ają LOT-em za 1000 zł" – mówiła w nagranej rozmowie Katarzyna P. z jej bratem, Andrzejem Jacukiem. Co ciekawe, nagrania zostały wykonane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jak ujawnili dziennikarze "Sieci Prawdy", nic z tym nie zrobiono. Nie sporządzono nawet stenogramów z nagranych rozmów.

 

Tymczasem małżeństwo P. bez skrupułów oszukiwało pracowników i rodzinę podtrzymując, że są w całej sprawie niewinni. "Nie moja wina, że Ministerstwo Skarbu razem ku*** z całym LOT-em i wszystkimi spółkami zależnymi uparli się, żeby nas zniszczyć" – mówiła w innej części rozmowy P. z bratem. Za to na pytanie Barbary Stefańskiej (mamy Marcina P., do której zwracała się per "pani"), czy przeszkodziłaby mężowi dokonywać oszustw, odpowiedziała: "absolutnie, to jest w ogóle wykluczone. Absolutnie! To jest dawno i nieprawda. Już minęły te czasy…"

 

"Sieci Prawdy" nie opublikowały jeszcze całości nagrań.

Źródło: wpolsce.pl

Komentarze

Zobacz także

OTO MITY powielane przez lewaków wokół ŚREDNIOWIECZA !

Redakcja malydziennik

Prawidłowe powitanie dla "reformatora" – zobacz, co Francuzi myślą o Macronie! [WIDEO]

Redakcja malydziennik

ZOBACZ zakazany film o Wałęsie

Redakcja malydziennik
Ładuję....