WYDARZENIA

„Nie ma ważniejszej rzeczy, niż…” Papież bardzo mocne o… NIE ZAPOMINAJMY o TYM!

O tym media głównego nurtu na całym świecie nie poinformowały. A jednak papież Franciszek podczas spotkania z chorwackimi obrońcami życia niezwykle mocno przypomniał, że nie ma ważniejszej rzeczy na świecie, niż obrona życia.

Papież już kilkanaście dni temu spotkał się z twórcam i wolontariuszami chorwackiej akcji 40 dni dla Życia.Jedna z kobiet była na audiencji ze swoją córką, którą papież pobłogosławił. A lider grupy Ante Čaljkušić, która modli się przed chorwackimi szpitalami wręczył papieżowi przypinkę ze stópkami, symbol międzynarodowego ruchu pro life. 

 

Papież odpowiedział bardzo mocnymi słowami. – Robicie najlepszą możliwą robotę – podkreślał papież. – Ratujcie tak wiele żyć, jak to jest możliwe! – mówił Franciszek. – Zachęcam Was do tego i błogosławię wszelkim możliwym błogosławieństwem. Robicie najważniejszą rzecz, jaka jest. Bądźcie wytrwali i módlcie się, módlcie się, módlcie się – dodał Franciszek.

 

Warto wciąż przypominać te słowa. Nie ma ważniejsze rzeczy dla chrześcijanina, dla człowieka niż obrona życia najsłabszych i niewinnych. NIE MA!

Źródło: LifeSiteNews

Komentarze

Zobacz także

Abp Jędraszewski mocno o kompromisie aborcyjnym: „To prawdziwe zagrożenie dla naszych nienarodzonych”

Redakcja malydziennik

Tego jeszcze nie widziałeś! Księżyc się … rozpada!

W tym kraju przebywa ponad PÓŁ TYSIĄCA członków mafii włoskiej! Czy władze coś z tym zrobią?

Redakcja malydziennik
Ładuję....