POLITYKA

Nie komuniści, nie naziści, ale … są najniebezpieczniejszą organizacją w historii. Dowiedz się o kogo chodzi!

Histeria lewicy przekracza już wszelkie możliwe granice. Noam Chomsky guru współczesnych lewaków oznajmił właśnie, że najbardziej niebezpieczną organizacją w historii jest…

Nie, nie chodzi o Czerwonych Khmerów, ani o komunistów ze Związków Sowieckiego czy Chin, ani nawet o narodowych socjalistów z Niemiec. To wszystko pikusie w porównaniu z… no właśnie… z Partią Republikańską z USA. Odkrywczą myśl tego rodzaju sformułował Noam Chomsky w wywiadzie dla portalu TruthOut.

 

O co chodzi? Otóż zdaniem Chomsky’ego republikanie, którzy przeciwni są ekologicznym nowinkom już za moment doprowadzą do gigantycznej katastrofy ekologicznej, która sprawi, że dojdzie do gigantycznej katastrofy, która zniszczy świat. A wszystko za sprawą Partii Republikańskiej, która po dojściu do władzy prezydenta Donalda Trumpa i zachowaniu większości w Izbie Reprezentantów i Senacie „stała się najniebezpieczniejszą organizacją w historii świata”.

 

Chomsky uznaje, że to sformułowanie może być kontrowersyjne, ale… jego zdaniem tak nie jest. – Ta partia skoncentrowana jest na możliwie najszybszym zniszczeniu zorganizowanego życia ludzkiego. Nie ma historycznego precedensu dla takiego zachowania – oznajmił Chomsky.

 

I trudno to skomentować słowami, które nie będą obelżywe.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Piękne pożegnanie zgotował Kraków kard. Dziwiszowi. Sekretarz Jana Pawła II służył archidiecezji 11 lat

Redakcja malydziennik

Czy znany serwis ma swoich czytelników za durniów? Użytkownik wykop.pl zdemaskował Wirtualną Polskę

Redakcja malydziennik

Odwet ludzi Zachodu jest celem terrorystów. Ważna analiza prof. Zybertowicza

Redakcja malydziennik
Ładuję....