ARCHIWUM

Nie komuniści, nie naziści, ale … są najniebezpieczniejszą organizacją w historii. Dowiedz się o kogo chodzi!

Histeria lewicy przekracza już wszelkie możliwe granice. Noam Chomsky guru współczesnych lewaków oznajmił właśnie, że najbardziej niebezpieczną organizacją w historii jest…

Nie, nie chodzi o Czerwonych Khmerów, ani o komunistów ze Związków Sowieckiego czy Chin, ani nawet o narodowych socjalistów z Niemiec. To wszystko pikusie w porównaniu z… no właśnie… z Partią Republikańską z USA. Odkrywczą myśl tego rodzaju sformułował Noam Chomsky w wywiadzie dla portalu TruthOut.

 

O co chodzi? Otóż zdaniem Chomsky’ego republikanie, którzy przeciwni są ekologicznym nowinkom już za moment doprowadzą do gigantycznej katastrofy ekologicznej, która sprawi, że dojdzie do gigantycznej katastrofy, która zniszczy świat. A wszystko za sprawą Partii Republikańskiej, która po dojściu do władzy prezydenta Donalda Trumpa i zachowaniu większości w Izbie Reprezentantów i Senacie „stała się najniebezpieczniejszą organizacją w historii świata”.

 

Chomsky uznaje, że to sformułowanie może być kontrowersyjne, ale… jego zdaniem tak nie jest. – Ta partia skoncentrowana jest na możliwie najszybszym zniszczeniu zorganizowanego życia ludzkiego. Nie ma historycznego precedensu dla takiego zachowania – oznajmił Chomsky.

 

I trudno to skomentować słowami, które nie będą obelżywe.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Kolejna MASAKRA! Van wjechał w tłum ludzi w Barcelonie!

Redakcja malydziennik

29 marca oficjalnie Wielka Brytania opuści UE!

Redakcja malydziennik

"Kijowa nie oddamy"

Redakcja malydziennik
Ładuję....