WYDARZENIA

Nie daj się nabrać! Fejkowa REKLAMA Lewandowskiego wyciąga sporo pieniędzy

Robert Lewandowski znany jest wszystkim jako piłkarz. Ale występuje też często w różnych reklamach. Choć tym razem jego wizerunku użyto bezprawnie.

W nowym przekręcie oszuści próbują namówić swoje ofiary do zainwestowania w kryptowaluty. Wykorzystali do tego celu wizerunek piłkarza. Robert Lewandowski nie ma jednak nic wspólnego z tą reklamą. W wymyślonym wywiadzie dla Kuby Wojewódzkiego Lewandowski miał rzekomo zdradzić niesamowity sposób na zarobienie dużych pieniędzy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zwykła kąpiel w BASENIE zakończyła się TRAGEDIĄ. 9-letnia dziewczynka ZGINĘŁA na miejscu przez…

 

Chodzi tu o platformę Bitcoin Billionaire. Na portalach społecznościowych oszuści umieścili link przekierowujący do fałszywej strony Puls Biznesu. Znajduje się na niej opisana sytuacja wywiadu piłkarza z Kubą Wojewódzkim. Lewandowski miał rzekomo zachwalać handel kryptowalutami oraz namawiać do korzystania Bitcoin Billionaire. Mówił, że dzięki temu można zarobić duże pieniądze.

 

Oczywiście żaden taki wywiad nie miał miejsca, a wizerunek Lewandowskiego został użyty bezprawnie. Miało to zachęcić ludzi do inwestowania swoich pieniędzy w bitcoina.

 

Źródło: onet.pl/ foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Szokujące dane! Rynek in vitro zwiększa się o dziesięć procent rocznie. Obecnie jest wart…

Lekarze jej powiedzieli, że nigdy nie będzie mieć dzieci. Oj, bardzo się pomylili…

Nastoletni nekrofil zatrzymany. Zamordował dziewczynkę i wykorzystał jej zwłoki!

Adam Gaafar
Ładuję....