ARCHIWUM

Nazizm i komunizm są tak samo zbrodnicze. Zwalczajmy i neonazistów i neokomunistów. Ci ostatni mają władzę!

Jeśli ktoś domaga się, słusznie, by w Polsce zwalczać neonazistów, to nie powinien mieć wątpliwości, że należy u nas także zwalczać wszelkiej maści komunistów i neokomunistów. I nazizm i komunizm są bowiem tak samo zbrodnicze.

SuperWizjer zaprezentował szokujący reportaż o neonozistach w Polsce. Wcześniej o ich istnieniu pisał Wojciech Wybranowski w tygodniku „Do Rzeczy”. Nie ulega wątpliwości, że w Polsce nie może być tolerancji dla ludzi, którzy świętują urodziny Adolfa Hitlera.

 

Ale, tak jak oburza mnie, że są w Polsce neonaziści, tak oburza mnie, że są w Polsce młodzi ludzie, którzy są komunistami, neomarsksiastami czy neoleninistami, a nawet zwolennikami zbrodniarza Che Guevary. Komunizm i nazizm są tak samo zbrodnicze. Nie ma powodów, by jedno tolerować, a drugie zwalczać

 

Warto też zadać pytanie autorom reportażu o neonazistach (ważnego, nie ma co ukrywać), kiedy zrobią reportaż TVN o grupach, które stoją pod czerwonymi, zbrodniczymi sztandarami i nawołują do zabijania najsłabszych? Czym to się różni od obu zbrodniczych ideologii, które też chciały krwi słabszych i innych? No może tym, że ci pod czerwonymi sztandarami mają w Polsce władzę, by wyrzucać z partii ludzi, tylko za to, że głosowali w zgodzie z własnym sumieniem.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Kradzieże w Wojsku Polskim. Straty szacowane na 100 000 zł!

Redakcja malydziennik

Rosja znowu atakuje! Chce zdestabilizować wybory w Szwecji

Redakcja malydziennik

Masz problem? On jest od niego większy!

Redakcja malydziennik
Ładuję....