WYDARZENIA

NAWAŁNICE i BURZE: Jest pierwsza ofiara śmiertelna! Są też ranni!

Nawałnice oraz gwałtowne burze przeszły przez Polskę. Niestety w czwartek 10 sierpnia gwałtowne nawałnice i burze pozbawiły życia jedną osobę a dwie kolejne zostały ranne. TVN24 poinformowało, że do zgonu doszło na rzece Narew w pobliżu Kani Polskiej.

W wyniku nawałnic, które przeszły w czwartek nad Polską jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne – poinformował w TVN24 rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej, Paweł Frątczak.

Są to pierwsze ofiary przez frontu burzowego, który powrócił do Polski po kilkudniowym okresie spokoju. – Ofiara nawałnic to osoba, która zmarła po wywróceniu się łódki na rzece Narew w okolicach Kani Polskiej. – powiedział Frątczak.

Jedna osoba została ranna w wyniku pożaru budynku gospodarczego w województwie wielkopolskim. Drugą osobą, która ucierpiała jest kobieta, uderzona przez upadający element konstrukcyjny budynku w województwie mazowieckim.

Rano w czwartek 10 sierpnia gwałtowne burze i ulewy nawiedziły wiele regionów w kraju. Tyko do godziny 11:00 straż pożarna interweniowała aż 1900 razy, w samym województwie łódzkim miało miejsce blisko 700 interwencji!

Źródło: super express

Komentarze

Zobacz także

Atak na posłankę PiS w Brukseli. Napastnikami arabscy imigranci

Adam Gaafar

Oto dlaczego terroryści WYKORZYSTUJĄ kobiety i dzieci do samobójczych zamachów

Redakcja malydziennik

Norwegowie postradali zmysły. Nie zgadniecie, gdzie doszukali się DYSKRYMINACJI

Redakcja malydziennik
Ładuję....