CYWILIZACJA

Nauczyciel bohaterem USA! Powstrzymał zamachowca. ZOBACZ!

Donald Trump pogratulował odwagi wykładowcy nauk przyrodniczych w jednej ze szkół pod Indianapolis i nazwał go bohaterem. Dwa dni temu Jason Seaman obezwładnił ucznia, który w klasie otworzył ogień z przyniesionych pistoletów.

 

W trakcie szamotaniny w szkole Noblesville West Middle School niegroźnie ranny został nauczyciel Jason Seaman, który jest również trenerem szkolnego zespołu piłki amerykańskiej oraz jedna z uczennic. Dziewczyna jest w stanie krytycznym. Sprawca, jeden z uczniów, został zatrzymany.

„Wielkie podziękowania dla odważnego nauczyciela oraz bohatera za heroiczny akt, dzięki któremu uratowało się tak wiele cennych młodych istnień. O tej szybkiej i sprawnej akcji mówi dziś cały świat!” – napisał prezydent na Twitterze.

Odwagi nauczycielowi pogratulował również wiceprezydent Mike Pence. „Jesteśmy dumni z Ciebie, Jason. Modlimy się, żebyś Ty oraz inni poszkodowani jak najszybciej wrócili do zdrowia” – napisał na Twitterze.

W ostatnich miesiącach w USA doszło do wielu strzelanin w amerykańskich szkołach. W luty w Parkland na Florydzie doszło do incydentu, w którym zginęło 17 uczniów. Tragedia wywołała w całych Stanach debatę na temat dostępności broni.

Komentarze

Zobacz także

Można? Można! Hindusi pokazali, że istnieje naprawdę dobre rozwiązanie bardzo złej sytuacji, jaką jest ciąża z gwałtu u dziecka!

Redakcja malydziennik

Skandalem nie jest aborcja, skandalem jest pokazywanie jej skutków. Oto logika aborterów

O piłkarzu Widzewa mówi cały świat! Upomniał się

Redakcja malydziennik
Ładuję....