CYWILIZACJA

Nasz Bóg jest Bogiem „spraw niemożliwych”. Mary Wagner przed sądem modli się o cud!

Dziś rozpoczyna się proces odwoławczy w sprawie Mary Wagner. Kobieta walczy o to, by prawnie uznano, że dziecko poczęte jest człowiekiem.

Mary Wagner wielokrotnie była wsadzana do więzienia za to, że wchodziła do klinik aborcyjnych i oferowała pomoc kobietom, które czekały na aborcję.

 

Dziś Mary Wagner znów staje przed sądem. Będzie walczyła o to, by ten uznał, że dziecko nienarodzone jest człowiekiem. Kanadyjska konstytucja gwarantuje bowiem każdemu człowiekowi prawo do życia. A skoro na etapie prenatalnym mamy do czynienia z człowiekiem, to oczywistym jest, że nie można go zabijać podczas aborcji.

 

Mary prosi na Facebooku o modlitwę: Proszę modlić się w intencji tych ważnych dążeń,
by bronić naszych najmniejszych braci i sióstr. Proszę modlić się specjalnie za doktora Lugosi (obrońca Mary Wagner) i za wszystkie osoby zaangażowane. Nasz Bóg jest Bogiem „spraw niemożliwych".

 

Mary Wagner wpierają także Polacy. Solidarne z nią osoby w tych dniach specjalnie w jej intencji odmawiają modlitwę Anioł Pański.

 

Rozprawa potrwa do 2 grudnia. 

Źródło: gosc.pl; Facebook

Komentarze

Zobacz także

Przestańcie wreszcie mówić, że nie ma połączenia między ortodoksyjnym islamem a przemocą! Apeluje o to muzułmański uczony

Redakcja malydziennik

Oto CAŁA PRAWDA o SZKODLIWOŚCI TABLETKI "DZIEŃ PO" (ellaOne). ZOBACZ co się dzieje z kobietą, jak ją zażyje!

Redakcja malydziennik

O TAKICH rzeczach Franciszek mówi, że są „ideologiczną kolonizacją”. Watykan mocno w ONZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....