WYDARZENIA

Nasz Bóg jest Bogiem „spraw niemożliwych”. Mary Wagner przed sądem modli się o cud!

Dziś rozpoczyna się proces odwoławczy w sprawie Mary Wagner. Kobieta walczy o to, by prawnie uznano, że dziecko poczęte jest człowiekiem.

Mary Wagner wielokrotnie była wsadzana do więzienia za to, że wchodziła do klinik aborcyjnych i oferowała pomoc kobietom, które czekały na aborcję.

 

Dziś Mary Wagner znów staje przed sądem. Będzie walczyła o to, by ten uznał, że dziecko nienarodzone jest człowiekiem. Kanadyjska konstytucja gwarantuje bowiem każdemu człowiekowi prawo do życia. A skoro na etapie prenatalnym mamy do czynienia z człowiekiem, to oczywistym jest, że nie można go zabijać podczas aborcji.

 

Mary prosi na Facebooku o modlitwę: Proszę modlić się w intencji tych ważnych dążeń,
by bronić naszych najmniejszych braci i sióstr. Proszę modlić się specjalnie za doktora Lugosi (obrońca Mary Wagner) i za wszystkie osoby zaangażowane. Nasz Bóg jest Bogiem „spraw niemożliwych".

 

Mary Wagner wpierają także Polacy. Solidarne z nią osoby w tych dniach specjalnie w jej intencji odmawiają modlitwę Anioł Pański.

 

Rozprawa potrwa do 2 grudnia. 

Źródło: gosc.pl; Facebook

Komentarze

Zobacz także

OTO wzór końca … świata!

Redakcja malydziennik

To jest babka. Była szefowa kliniki Planned Parenthood nawrócona na pro life i w ciąży była na antytrumpowym Marszu Kobiet. Nie zgadniesz PO CO?

Redakcja malydziennik

UWAGA! Czy staroegipscy bogowie władają współczesnym światem?

Redakcja malydziennik
Ładuję....