ARCHIWUM

"Narzędzia do upilnowania granic są, tylko Europa jest rządzona przez eunuchów”. Michalkiewicz krótko i na temat o kryzysie w Londynie!

Mamy do czynienia z wrogiem, który jest świetnie przygotowany do osiągania swoich celów. Przypomnę apogeum kryzysu migracyjnego – instytucje unijne przestały działać, państwa członkowskie UE radziły sobie same i nierzadko były krytykowane. Narzędzia do upilnowania granic są, tylko Europa jest rządzona przez eunuchów – mówił w Telewizji Republika Stanisław Michalkiewicz.

To nie jest do końca tak, że każdy, kto przyjeżdża do Europy jest terrorystą. Zamach sprzed roku pokazał, że imigranci będąc już w Europie weszli w struktury terrorystyczne. Niestwierdzeni jako zagrożenie podczas przybycia do Europy, stają się zagrożeniem już w Europie – powiedział w specjalnym wydaniu "Wolnych głosów" prof. Piotr Wawrzyk, politolog.

 

– Nie da się samotnemu wilkowi przeprowadzić zamachu samodzielnie, zawsze potrzebuje jakiegoś wsparcia. W Polsce nie ma bazy rekrutacyjnej do takich działań – powiedział prof. Wawrzyk. – Polski rząd uczciwie stawia sprawę imigrantów. Nie przyjmujemy uchodźców, bo nie spełniają oni co najmniej jednego z dwóch koniecznych warunków przyjęcia. Nie dają gwarancji udowodnienia swojej tożsamości i przez to nie można stwierdzić, czy poszczególne osoby nie stanowią zagrożenia. Lepiej dmuchać na zimne, niż miałoby dojść do takiej sytuacji jak w Londynie na moście Poniatowskiego – dodał politolog.

 

– Nawet gdyby żadem z tych uchodźców nie stwarzał zagrożenia dla porządku publicznego w Polsce, to chociażby z powodu, że postawiono nas przed faktem dokonanym, odmówiłbym jakiejkolwiek dyskusji na temat. To nie jest wystarczające zabezpieczenie, bo jeszcze trochę i ta fala wleje się siłą rzeczy do Polski, czy rząd chce czy nie i nie brakuje mikrocefali, którzy uważają, że polska powinna być w awangardzie gościnności – stwierdził publicysta Stanisław Michalkiewicz.

 

– To nie jest do końca tak, że każdy, kto przyjeżdża do Europy jest terrorystą. Zamach sprzed roku pokazał, że oni będąc już w Europie weszli w struktury terrorystyczne. Niestwierdzeni jako zagrożenie podczas przybycia do Europy, stają się zagrożeniem już w Europie – podkreślił prof. Piotr Wawrzyk.

 

– Media i przemysł rozrywkowy w Europie zostały opanowane przez potwornych hipokrytów i odkręcenie takiego stanu rzeczy należy zacząć od pytania, czy nie jesteśmy w stanie wojny. Terroryzm to strategia wojenna narodów słabszych, które nie chcą się pogodzić z miejscem, które sto lat temu wyznaczyło im Imperium Brytyjskie – zauważył Michalkiewicz. – Mamy do czynienia z wrogiem, który jest świetnie przygotowany do osiągania swoich celów. Przypomnę apogeum kryzysu migracyjnego – instytucje unijne przestały działać, państwa członkowskie UE radziły sobie same i nierzadko były krytykowane. Narzędzia do upilnowania granic są, tylko Europa jest rządzona przez eunuchów. Trzeba zdać sobie sprawę z położenia, przywrócić karę śmierci w kwestii terroryzmu. Jeśli zamach jest częścią działań wojennych, to czy art.5 sojuszu NATO ma zastosowanie czy nie? Oczekiwałbym adekwatnej odpowiedzi – dodał publicysta.

 

– Problem jest nierozwiązywalny. Mamy w Europie demokrację. W krajach Europy jest coraz więcej muzułmanów i chcąc w parlamentach umieścić ich reprezentację, odbiera się sobie tym samym możliwość podejmowania pewnych zdecydowanych kroków. W efekcie łagodne podejście nie daje nadziei na powstrzymanie fali zamachów i jesteśmy skazani na kolejne – skwitował prof. Wawrzyk.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

PRZEŚLADUJE się ich i ZABIJA, ponieważ są chrześcijanami – OBEJRZYJ WIDEO, jak można to powstrzymać

Redakcja malydziennik

Ciągle rośnie bilans ofiar pożaru Grenfell. Odnaleziono kilka osób, ale zabitych jest aż…

Redakcja malydziennik

NGO’s – organizacje prorządowe

Redakcja malydziennik
Ładuję....