ARCHIWUM

Nareszcie! Jerzego Owsiaka do sądu zagoniła Krystyna Pawłowicz. Jej prawnicy złożyli aż trzy pozwy

Jerzy Owsiak na swoim Facebooku poinformował, że Krystyna Pawłowicz złożyła przeciwko niemu aż trzy pozwy. "Spotykamy się w sądzie" – skomentował Owsiak.

 Krystyna Pawłowicz, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, znana z ostrego języka, i ciętych ripost, skłoniła Jerzego Owsiaka do niepochlebnego skomentowania jej wypowiedzi. W czasie Przystanku Woodstock Owsiak odniósł się do krytyki ze strony Pawłowicz: "niech pani spróbuje seksu".

 

Posłanka PiS uznała także mówienie o ruchu "jaki powstał w internecie (…), czyli ruchu wysłania pani Pawłowicz w kosmos" – relacjonował Owsiak. Trzecią sprawą jest wymiana zdań na temat Bono, który zdecydował się na poparcie działań totalnej opozycji na koncercie.

 

"Trzy wydawałoby się kuriozalne, baśniowe, przedziwne sprawy, ale tymi sprawami zaraz będziemy mieli zawracanie głowy. Spotykamy się w sądzie" – mówił w nagraniu Jerzy Owsiak.

 

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Trzech katolickich biskupów wzywa do krucjaty w intencji odrzucenia przez papieża możliwości przyjmowania przez rozwodników komunii

Redakcja malydziennik

BYLI OPOZYCJONIŚCIE apelują do ministra by dokonał radykalnej dekomunizacji środowiska naukowego!

Redakcja malydziennik

Mocny apel kard. Nycza do Polaków: musimy zmartwychwstawać z obojętności i niepotrzebnych podziałów

Redakcja malydziennik
Ładuję....