POLITYKA

Napastnik pod Białym Domem! Przyszedł, żeby mu WYCIĄGNĄĆ CHIPA Z GŁOWY

W pobliżu Białego Domu w Waszyngtonie aresztowano uzbrojoną osobę – poinformowała w komunikacie chroniąca prezydenta USA państwowa Tajna Służba (Secret Service).

Agenci Secret Service zetknęli się z tą osobą na skrzyżowaniu w pobliżu Białego Domu. "Spotkanie spowodowało podjęcie przez funkcjonariuszy czynności dochodzeniowych. Osobę tę aresztowano w związku z posiadaniem przez nią kilku sztuk broni palnej" – głosi komunikat, nie przytaczając dalszych szczegółów.

 

Telewizja CNN informuje, że mężczyzna publicznie oddawał mocz przed galerią sztuki na rogu 17. ulicy i Pennsylvania Avenue, co spowodowało, że zainteresowała się nim Secret Service. Jej agentom powiedział, że udaje się do Białego Domu, by uzyskać od szefa Agencji Bezpieczeństwa Narodowego admirała Mike’a Rogersa i ministra obrony Jamesa Mattisa "poradę w sprawie zaginionych wypłat uposażenia oraz tego, jak wydostać chipa z mojej głowy".

 

Przeszukanie pojazdu mężczyzny ujawniło dziewięć sztuk broni palnej, w tym karabiny automatyczne oraz trzy noże i różnego rodzaju amunicję. Zatrzymanemu postawiono kilka zarzutów dotyczących naruszenia przepisów o broni palnej.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Ta walką o fotel prezydencki będzie bardzo ostra. Andrzej Duda będzie musiał zmierzyć się z…

Szwedzi chcą UCIEKAĆ do… Polski! Zaskakujący sondaż opinii publicznej!

Redakcja malydziennik

Kiedy dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy…

Ładuję....