ARCHIWUM

Napastnik pod Białym Domem! Przyszedł, żeby mu WYCIĄGNĄĆ CHIPA Z GŁOWY

W pobliżu Białego Domu w Waszyngtonie aresztowano uzbrojoną osobę – poinformowała w komunikacie chroniąca prezydenta USA państwowa Tajna Służba (Secret Service).

Agenci Secret Service zetknęli się z tą osobą na skrzyżowaniu w pobliżu Białego Domu. "Spotkanie spowodowało podjęcie przez funkcjonariuszy czynności dochodzeniowych. Osobę tę aresztowano w związku z posiadaniem przez nią kilku sztuk broni palnej" – głosi komunikat, nie przytaczając dalszych szczegółów.

 

Telewizja CNN informuje, że mężczyzna publicznie oddawał mocz przed galerią sztuki na rogu 17. ulicy i Pennsylvania Avenue, co spowodowało, że zainteresowała się nim Secret Service. Jej agentom powiedział, że udaje się do Białego Domu, by uzyskać od szefa Agencji Bezpieczeństwa Narodowego admirała Mike’a Rogersa i ministra obrony Jamesa Mattisa "poradę w sprawie zaginionych wypłat uposażenia oraz tego, jak wydostać chipa z mojej głowy".

 

Przeszukanie pojazdu mężczyzny ujawniło dziewięć sztuk broni palnej, w tym karabiny automatyczne oraz trzy noże i różnego rodzaju amunicję. Zatrzymanemu postawiono kilka zarzutów dotyczących naruszenia przepisów o broni palnej.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Chcesz być silny? ZOBACZ co musisz zrobić!

Redakcja malydziennik

Rozmowy trwają. Los polskiego kościoła w Essen jeszcze nie jest przesądzony

Redakcja malydziennik

Mocne słowa Wassermanowej: Spółka OLT powstała by prać pieniądze z Amber Gold

Redakcja malydziennik
Ładuję....