WYDARZENIA

Napastnik mordował ludzi w sklepie: "pracownicy sklepu i klienci zaczęli krzyczeć"

W środę wieczorem lokalnego czasu w Thornton w stanie Kolorado w USA doszło strzelaniny. Napastnik śmiertelnie postrzelił kilka osób.

Zdarzenie miało miejsce w sklepie Walmart Supercenter. Poinformowała o tym policja na oficjalnym lokalnym Twitterze. Świadkowie opisujący zdarzenie dla Agencji Reutersa opisywali, że słyszeli około 30 wystrzałów, a także panikę panującą na miejscu: "pracownicy sklepu i klienci zaczęli krzyczeć" – mówił Aaron Stephens, który wkrótce wybiegł, aby nie zostać postrzelonym.

 

Ofiarami są dwaj dorośli mężczyźni, którzy zmarli na miejscu, a także dorosła kobieta, która zmarła po transporcie do szpitala.

 

Thornton Police Department informuje, że nie złapano jeszcze napastnika, ale na konferencji prasowej przekazała jego wizerunek z kamer monitorujących obiekt. Ostatnia aktualizacja ich informacji nastąpiła przed godziną 9, nadal nie pojmano napastnika.

Walmart shooting incident, person and vehicle of interest, remain anonymous, call Crime Stoppers 720-913-7867 pic.twitter.com/PFNbEALpbG

— Thornton Police Dept (@ThorntonPolice) 2 listopada 2017

Źródło: rmf.fm/ Twitter

Komentarze

Zobacz także

Słynny austriacki sok wyleczył ponad 45 tysięcy osób z … raka! ZOBACZ!

Nie daj się nabrać! Fejkowa REKLAMA Lewandowskiego wyciąga sporo pieniędzy

Redakcja malydziennik

Walka z ministrem zdrowia zakończona sukcesem! NFZ będzie od teraz finansować chorym…

Redakcja malydziennik
Ładuję....