ARCHIWUM

Nałęcz obrzydliwie o Kaczyńskim – "seks w zdechłym szczurze"!

Podczas rozmowy w NOWA TV o "Uchu Prezesa" i poczuciu humoru polityków, były doradca Bronisława Komorowskiego Tomasz Nałęcz wypowiedział się na temat Jarosława Kaczyńskiego w bardzo niesmaczny sposób. Zobacz co powiedział o prezesie PiS.

Tomasz Nałęcz zdradził, że "namiętnie ogląda" miniserial "Ucho Prezesa". Zapytany przez prowadzącego o poczucie humoru polityków, stwierdził, że "najniebezpieczniejsi są ci, którym go brakuje, a którzy twierdzą, że je mają". 

 

Słyszę, że prezes Kaczyński je ma. A ja w jego działaniu znajduje tyle poczucia humoru, co seksu w zdechłym szczurze – powiedział, i dodał, że nie obchodzi go czy Jarosław Kaczyński prywatnie ma poczucie humoru, ponieważ bardziej interesuje go prezes PiS w życiu publicznym.

 

Widać, że nienawiść do Kaczyńskiego uszkodziła niektórym ludziom mózgi. Można się nie zgadzać, można dyskutować, ale jeśli ktoś stosuje tak obrzydliwe i obsceniczne porównania to znaczy, że nie radzi sobie z własnymi emocjami i powinien odwiedzić psychologa, albo zacząć brać coś na uspokojenie.

 

 
Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

Wojna w Syrii to BEZSENSOWNA rzeź! Nie uwierzysz, ile milionów ludzi potrzebuje pomocy i musi uciekać

Redakcja malydziennik

Rząd polski idzie na wojnę z umowami o dzieło! WRESZCIE!

Redakcja malydziennik

MASAKRA Kolejny terrorysta! W Belgii samochodem wjeżdżał w tłum!

Redakcja malydziennik
Ładuję....