CYWILIZACJA RELIGIA

Największa charytatywna trasa koncertowa Betlejem w Polsce dobiegła końca. Możesz mieć płytę

szopka

Największa charytatywna trasa koncertowa Betlejem w Polsce dobiegła końca. Jednak nadal możemy pomagać kupując płytę „JAK W BETLEJEM. Live”.

Album „Jak w Betlejem. Live” stanowi piękną i radosną formę kultywowania polskiej tradycji kolędowania. Znalazły się w nim najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Historyczne
i współczesne utwory, w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich, stanowią o oryginalnym zróżnicowaniu płyty: każdy słuchacz odnajdzie tutaj taką tonację, jaka najbardziej odpowiada jego sposobowi przeżywania
Świąt Bożego Narodzenia.

Wyjątkowa wartość „Jak w Betlejem”, to także efekt udziału i kreatywnej współpracy niezwykłych artystów: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Darii Zawiałow, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Adama Krylika, Dany Vynnytskiej, Igora Herbuta.

Wokaliści zaśpiewali z towarzyszeniem słynnej orkiestry kameralnej AUKSO pod batutą Marka Mosia, oraz międzynarodowego zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

Artyści, którzy wzięli udział w nagraniu zrezygnowali z tantiem. Dochód z trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2018/2019 oraz sprzedaży albumu ”Jak w Betlejem. Live”  jest przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących. Kupując bilet lub płytę „Jak w Betlejem”, pomagasz! www.betlejemwpolsce.pl.

Dochód ze sprzedaży płyty „Betlejem w Polsce. Live” zostanie przeznaczony na akcję Ambasador Miłosierdzia.  Kupując płytę dzielimy się dobrem z drugim człowiekiem. Kup płytę – zostań Ambasadorem Miłosierdzia!

GRAMY i POMAGAMY! KUP PŁYTĘ na www.betlejemwpolsce.pl

Fot. Pixabay

ZOBACZ  TEŻ: https://malydziennik.pl/stop-przemocy-w-zyciu-publicznym-poruszajacy-list-polskich-naukowcow/

Komentarze

Zobacz także

Co za skromność! Nie chciał obchodzić swoich 90. urodzin, bo były w… Wielkanoc. Benedykt XVI mówił też, dlaczego jego kraj jest radosny…

Redakcja malydziennik

OBRZYDLIWE akty wandalizmu w KOŚCIELE. Zamiast wody święconej ksiądz znalazł…

Włoski księgowy świadomie zaraził wirusem HIV 30 kobiet! Został aresztowany i…

Redakcja malydziennik
Ładuję....