Wielkimi krokami zbliża się czas wyborów, więc nikogo nie zdziwi duża ilość sondaży. Nie zawsze muszą one świadczyć w 100% o wyniku wyborów, jednak takie dane są prawdopodobne. Najnowszy sondaż mówi sam za siebie.
Nikogo nie zdziwi, że PiS prowadzi sporą przewagą. Według sondażu przeprowadzonego przez Pollster PiS osiąga poparcie 45 proc. ankietowanych, a w “Super Expressie” zaprezentowano natomiast dwie wersje sondażu.
CZYTAJ TAKŻE: Nie do wiary! Dziewczyna sprzedaje WODĘ, którą MYŁA swoje…
W sytuacji, gdy wszystkie partie wystartują osobno PiS będzie miał 45%, a PO 24%. Do Sejmu wejdą wtedy jeszcze Wiosna (8%), SLD (5%) i Kukiz’15 (5%). Pozostałe partie nie przekroczą progu wyborczego. Druga wersja sondażu, czyli wersja koalicyjna, zapowiada się podobnie – PiS 45%, Koalicja Europejska 34%, Wiosna 8%, Konfederacja (5%) i Kukiz’15 (5%).
Źródło: dzienniknarodowy.pl